11.11.2017. 14:40

“Syracuse” (1-0) mājās pieveica “Mid Eastern Athletic Conference” komandu “Morgan State” (0-1) no Baltimoras ar 95:68 (20:10, 24:16, 24:20, 27:22). Laukuma saimnieces bija pārākas visās ceturtdaļās, turklāt piecas spēlētājas sameta 11 un vairāk punktus.

“Orange” starta pieciniekā laukumā devās aizsardze Gabija Kūpere un četras debitantes, tai skaitā austrāliešu saspēles vadītāja Tiana Mangakahija, uzbrucēja Miranda Dramonda, spēka uzbrucēja Digna Strautmane un centra spēlētāja Amaija Finkleja-Gvitija.

Digna Strautmane 27 minūtēs guva 17 punktus (2p 7/8, 3p 1/5), izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, izdarīja divas piespēles, trīs reizes kļūdījās, bloķēja četrus metienus, saņēma trīs personiskās piezīmes un nopelnīja labāko lietderības koeficientu 26.

Mangakahija izcēlās ar 10 rezultatīvām piespēlēm, pārķēra trīs bumbas un guva sešus punktus. Dramonda sameta 15 punktus, Finklea-Gvitija pievienoja 12 punktus, bet Kūperes rēķinā astoņi punkti un piecas bumbas zem groziem.

Pirms ACC regulārās sezonas sākuma 28. decembrī “Syracuse” aizvadīs vēl 12 spēles, ieskaitot sešas cīņas savā laukumā. Komanda piedalīsies “Paradise Jam” turnīrā, kas 23.-25. novembrī notiks ASV galvaspilsētā Vašingtonā. Otrais izbraukums paredzēts uz Dienvidkarolīnu (17. decembrī), kam sekos divas spēles Lasvegasā (21.-22. decembrī).

ACC sezonas atklāšanā "Syracuse" tiksies ar vienu no labākajām valsts komandām "Notre Dame".

“Quinnipiac Bobcats” sezonas pirmais pārbaudījums ir “Hawkeye Challenge” – pārbaudes turnīrs kukurūzas zemē Aiovā, kurā piedalās “Big Ten” komanda “Iowa”, SEC pārstāve “Missouri” (#16 pirmssezonas rangā) un “Conference USA” vienība “Western Kentucky”.

“Bobcats” (0-1) turnīra pusfinālā zaudēja “Iowa” (1-0) ar 67:83 (17:19, 19:19, 18:17, 13:28). Pēc 30 nospēlētām minūtēm komandas šķīra viens punkts (54:55), taču galotnē vairāk spēka bija palicis mājiniecēm. Otrajā pusfinālā “Western Kentucky” negaidīti uzvarēja “Missouri” – 79:76.

Paula Strautmane 28 minūtēs guva divus punktus (2p 1/4, 3p 0/2), izcīnīja četras bumbas zem groziem, izdarīja trīs piespēles, trīs reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu un saņēma četras personiskās piezīmes.

“USC Upstate Spartans” (0-1) izbraukumā Ziemeļkarolīnā zaudēja “American Athletic Conference” komandai “East Carolina” (1-0) ar 53:66 (18:14, 17:11, 9:21, 9:20). Pēc pirmajām trīs ceturtdaļām viešņās bija iedzinēju lomā ar divu punktu starpību – 44:46.

Anda Kuzmina debijas spēlē devās laukumā “Spartans” starta pieciniekā. Aizsardze 31 minūtē guva 11 punktus (2p 1/7, 3p 2/8, 1p 3/4), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja divas piespēles, sešas reizes kļūdījās un saņēma divas personiskās piezīmes.

“University of Massachusetts Lowell” (0-1) izbraukumā Rodas salā 6367 skatītāju klātbūtnē zaudēja “Atlantic 10” konferences komandai “Rhode island” (1-0) ar 64:81 (16:19, 16:20, 10:22, 22:20). Linda Svenne pirmajā spēlē nepiedalījās.

“Idaho State Bengals” (1-0) izbraukumā Sietlā uzvarēja “Seattle University” (0-1) ar 74:69. Viešņas izmantoja septiņu spēlētāju rotāciju, bet Amanda Betlere nebija viņu vidū.

Game 1 ☑️ pic.twitter.com/waMNh6B7sb

— 'Cuse Women's Hoops (@CuseWBB) November 10, 2017

@CuseWBB cruises to victory in the season opener pic.twitter.com/uCVo05XIRj

— Syracuse Athletics (@Cuse) November 10, 2017

Watch @CoachQatSU's postgame press conference LIVE at https://t.co/REddKrPFE4 pic.twitter.com/Ra8joif5ty

Opening tip goes to Digna Strautmane who takes it straight to the hoop and drops a floater. Morgan State right back. 2-2.

— Andrew Graham (@A_E_Graham) November 10, 2017

Syracuse gets 87 points from newcomers in 95-68 season-opening win over Morgan State. From @Wheyen3: https://t.co/p1camUi6M0 pic.twitter.com/W1cJqceOQ7