26.01.2015. 13:18
Āzijas kausa izcīņas pirmajā pusfinālā uzvarējusi Dienvidkorejas izlase, kura ar 2:0 pārspēja Irākas izlasi. Finālā tā spēkosies ar Austrālijas un Apvienoto Arābu Emirātu izlašu pusfināla uzvarētāju.

Dienvidkorejas izlase grupu turnīrā guva tikai trīs vārtus, taču ar to izrādījās pietiekami, lai svinētu trīs uzvaras (visas ar 1:0), bet ceturtdaļfinālā tikai pagarinājumā izdevās pieveikt Uzbekistānu. Ceturtdaļfināla spēlē ar diviem vārtiem izcēlās bijušais Artjoma Rudņeva komandas biedrs HSV, tagad Leverkūzenes "Bayer" spēlētājs Sons Hjunmins.

Pusfinālā viņu un Dienvidkorejas izlasi sagaidīja Irākas pārbaudījums, un vācieša Ulriha Stīlikes vadītā izlase ar to tika galā, jau pašā sākumā dominējot laukumā. Korejai bija laba iespējas izvirzīties vadībā jau piektajā minūtē, taču rezultāts tika atklāts 20. minūtē, kad to paveica Lī Junghjubs.

Otrā puslaika sākumā Kims Jongvons ar rikošeta palīdzību pārsvaru dubultoja, un rezultāts vairs nemainījās, lai arī Dienvidkorejas aizsardzībā uzdevumu augstumos tomēr nebija un pieļāva vairākus bīstamus uzbrukumus.

Dienvidkoreja iekļuvusi finālā pirmoreiz kopš 1988. gada, bet par kausa ieguvēju nav kļuvusi kopš tālā 1960. gada. Finālā tā spēkosies ar mājinieces Austrālijas un AAE izlases uzvarētāju (šī spēle notiks rīt 11:00 pēc Latvijas laika), savukārt galvenā favorīte Japāna izstājās ceturtdaļfinālā.

Izmantotie resursi:Home | Asian Cup

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]