01.12.2013. 08:11
Šova „UFC - The Ultimate Fighter 18 Finale” vakara galvenajā cīņā mirdzēja bijušā Strikeforce čempiona Nika Diaza (26-9-0) jaunākais brālis Neits Diazs (17-9-0), kurš diezgan agresīvā manierē jau pirmajā raundā ar tehnisko nokautu uzveica bijušo UFC vieglā svara čempiona titula pretendentu Greju Meinardu (11-3-1) un pārtrauca savu divu cīņu zaudējumu sēriju.

Bijušie kandidāti uz UFC vieglā svara čempiona titulu Grejs Meinards un Neits Diazs pirms šī mača jau vienreiz bija tikušies cīņu būrī. Tas notika 2010. gada janvārī šovā „UFC Fight Night 2”. Toreiz ļoti sīvā cīņā ar dalītu tiesnešu lēmumu uzvaru pēc punktiem atdeva Meinardam, protams, Diazs par šo minimālo zaudējumu vēlējās revanšēties…

Cīņu visai pārliecinoši iesāka Meinards, ieturot distanci un sistemātiski izdarot sitienus. Viņš nogāza Diazu uz ringa dēļiem un likās, ka šī cīņa būs tika pat aizraujoša – punkts punktā, tāpat kā sportistu pirmais duelis. Neitam izdevās tikt atpakaļ uz kājām un izdarīt pāris sitienus, kas nodarīja vizuālu bojājumus pretinieka sejai.

Grejs vēlējās atriebties par uzņemtajiem sitieniem un uzķērās uz vēl viena sitiena pēc kā atradās uz ringa dēļiem. Meinards ar pēdējiem spēkiem spēja piecelties kājās, taču Diazs sajūtot asinis tūdaļ metās virsū manāmi izmocītajam pretiniekam un noveda lietu līdz galam.

Skaista un ātra uzvara Neita Diaza izpildījumā, kurš pateicoties šim panākumam pārtrauca divu cīņu zaudējuma sēriju, ko viņam sarūpēja Bensons Hendersons (19-3-0) un Džošs Tomsons (20-5-0).

Nr. Uzvarētājs Zaudētājs Metode Raunds Laiks
1. Nate Diaz Gray Maynard TKO (punches) 1 2:38
2. Julianna Pena Jessica Rakoczy TKO (strikes) 1 4:59
3. Chris Holdsworth Davey Grant submission (rear-naked choke) 2 2:10
4. Jessamyn Duke Peggy Morgan decision (unanimous) 3 5:00
5. Raquel Pennington Roxanne Modafferi decision (unanimous) 3 5:00
6. Akira Corassani Maximo Blanco DQ (illegal knee) 1 0:25
7. Tom Niinimaki Rani Yahya decision (split) 3 5:00
8. Jared Rosholt Walter Harris decision (unanimous) 3 5:00
9. Sean Spencer Drew Dober decision (unanimous) 3 5:00
10. Joshua Sampo Ryan Benoit submission (rear-naked choke) 2 4:31

Izmantotie resursi:Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties