22.06.2015. 17:32
Pēc vakardien izcīnītās uzvaras SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas čempionātā pret BFC ''Daugavpili'' ''Ventspils'' galvenais treneris Jurģis Pučinsks pēcspēles preses konferencē pastāstīja, ka komandu pametis Mauritānijas uzbrucējs Šeiks Diaņs.

''Varu pastāstīt, ka komandu Šeiks Diaņs ir pametis. Līgumu lauzām pēc abpusējas vienošanās. Tā bija paša futbolista iniciatīva, kas balstīta uz ģimenes apsvērumiem.'' Diaņs šajā sezonā Virslīgā piedalījās tikai trijās spēlēs un guva trīs vārtus. 2014. gada sezonā Šeikam 15 mači un septiņi gūti vārti.

Šo rindu autors pēc UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra 2. kārtas izlozes sazinājās ar ''Ventspils'' pussargu Juriju Žigajevu, lai apvaicātos par gaidāmo pretinieku somu ''HJK''. Latvijas izlases futbolists sacīja, ka nebūtu problēmu nokomentēt notikušo izlozi, taču kluba uzstādījums arī šajā sezonā Eirokausu laikā ir nerunāt ar presi.

Pēc neilga laiciņa portāls Sportacentrs.com sazinājās ar kluba sporta direktoru Andreju Butriku, taču ''Ventspils'' kluba pārstāvis atradās pie stūres, taču apsolījās vakara gaitā sazināties ar portālu un sniegt komentārus par gaidāmo pretinieku un gatavošanos tam.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties