13.11.2014. 18:27
Anglijas Premjerlīgas kluba Londonas "Arsenal" pussargs Abu Diabī atkal guvis savainojumu, kas viņa pilnvērtīgu atgriešanos laukumā aizkavēs vēl par vismaz trim mēnešiem, tāpat atlabšana nevedas tik ātri kā cerēts Mesutam Ezilam, taču pozitīvā ziņa ir Olivjē Žirū atgriešanās treniņos.

"Arsenal" un traumas Premjerlīgā jau labu laiku ir visai tuvi jēdzieni, un savainojums 2013. gada martā piemeklēja arī Francijas pussargu Abu Diabī. Kopš tā brīža viņš bija piedalījies tikai divās "Arsenal" spēlēs, un nu tiek ziņots, ka treniņā viņš guvis jaunu traumu (sarauts augšstilba muskulis) un nevarēs spēlēt apmēram trīs mēnešus. Jāatgādina, ka Diabī līgums ar Londonas klubu iztek pēc šīs sezonas.

Traumas dēļ pēdējo pusotru mēnesi komandai nav palīdzējis arī Mesuts Ezils, kuram sākotnēji bija noteikts piecu nedēļu atlabšanas termiņš. Pats Ezils gan paziņojis, ka tas bijis pārāk optimistisks: "Es nevaru spēlēt jau piecas nedēļas un nevarēšu vēl septiņas. Tas ir ilgs laiks, taču tāds nu ir futbols."

Taču "Arsenal" nometnē ir arī kāda pozitīvākā ziņa, proti, cits Francijas spēlētājs Olivjē Žirū, kurš guva smagu traumu pašā sezonas sākumā, atgriezies komandas treniņos. Tas gan vēl nenozīmē gatavību spēles režīmam, un komandas treneris Arsens Vengers norādījis, ka Žirū apsteidz paredzēto atlabšanas termiņu, taču par konkrētiem pilnvērtīgiem atgriešanās datumiem vēl netiek runāts.

Izmantotie resursi:The Official Website of Arsenal Football Club |...Arsenal news: Arsenal midfielder Abou Diaby...Mesut Özil admits he won’t return for Arsenal...2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties