28.10.2016. 23:38

PSG galvenais treneris Unajs Emerijs salīdzinājumā ar neizšķirtu pret Marseļas "Olympique" (0:0) veica rotāciju abās aizsardzības malās, sūtot pamatsastāvā Levenu Kurzavā un Tomā Menjē, bet centra pussarga pozīcijā sākumsastāvā atgriezās Blēzs Matuidī. Lai arī spēlēja mājās, "Lille" izvēlējās ļoti daudz aizsardzības tipa spēlētājus – sešus nominālos aizsargus un trīs balsta pussargus - un spēlēja ar 5-4-1.

Spēle bija ļoti līdzīga svētdienas cīņai pret Marseļu. PSG daudz kontrolēja bumbu, bet pārāk reti spēja uzlauzt pretinieku blīvos aizsardzības bastionus. Pirmajā puslaikā aktīvākais priekšējā līnijā bija Anhels Di Marija, kura pirmos divus sitienus atvairīja Vinsents Enjeama, bet trešajā reizē legālu vārtu guvumu atņēma tiesneši. Argentīnietis nokļuva viens pret vienu ar vārtsargu, kurš vēlreiz tika galā ar viņa raidījumu, bet bumba atsitās pret Di Marijas krūtīm un argentīnietis to ieraidīja tukšos vārtos. Taču tiesneša asistents saskatīja spēli ar roku.

Otrā puslaika sākumā Emerijs atkal kā pirmo nomainīja Marko Verrati, kurš šoreiz laukumu pameta bez scēnas, bet puslaika vidū beidzot kā augsta līmeņa uzbrucējs nospēlēja daudzus momentus izšķērdējušais Edinsons Kavani, 65. minūtē atklājot rezultātu. Soda laukuma vidū esošais Kavani apstrādāja Di Marijas piespēli un ar otro pieskārienu spēcīgi trieca bumbu zem vārtu pārliktņa (1:0). 82. minūtē mājinieki palaida vējā savu labāko iespēju spēlē. Eiropas čempions Eders spēcīgi piespēlēja gar vārtiem, bet Junuss Sankarē nespēja noorientēties un izdarīt sitienu tukšā vārtu stūrī.