21.08.2014. 17:14
Spānijas futbola granda Madrides Real argentīniešu pussargs Anhels di Marija vēlas pamest komandu, informējis vienības galvenais treneris itālis Karlo Ančeloti.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Šovasar Madrides klubs papildināja sastāvu ar diviem pussargiem - kolumbieti Hamesu Rodrigesu un vācieti Toniju Krosu - un līdz ar to vieta sastāvā vairs neatradās vienam no Argentīnas valstsvienības līderiem di Marijam, par kura iegādi interesi izrāda vairāki pasaules vadošie futbola klubi.

"Di Marija vēlas šovasar atstāt klubu un atteicās no jauna līguma piedāvājuma," atklāja Ančeloti. "Līdz ar to esam lūkojušies pēc jauniem futbolistiem, bet situācija ar di Mariju ir jāatrisina."

"Ja viņš netiks skaidrībā par savu nākotni un šovasar nekur nedosies, turpināsim ar di Mariju strādāt tāpat kā iepriekš. Tā nebūs problēma," pauda Ančeloti, piebilstot, ka arī cits Real pussargs Sami Kedira no Vācijas atteicies pagarināt savu līgumu, kas noslēgsies nākamgad. Tiesa, ar viņu situācija esot citāda, jo futbolists neesot prasījis atļauju doties prom no kluba.

Par di Marijas iegādi aktīvu interesi izrādījušas Anglijas vienība Mančestras United un Francijas čempioni Parīzes Saint-Germain.

Di Marija un Kedira Madrides kuba rindās spēlē kopš 2010.gada.Latvijas Peintbola klubs, biedrība K.Valdemāra 40, Rīga, LV-1010
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties