30.08.2014. 16:38
Šodien ar "Manchester United" spēli izbraukumā pret "Burnley" startēja Anglijas Premjerlīgas trešā kārta. Kārtējā neizteiksmīgajā Luisa van Gāla vadītās komandas aizvadītajā mačā, Mančestras klubs nespēja sagādāt lielas raizes mājinieku aizsardzībai un cīņa beidzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

"Manchester United" sākumsastāvā debitēja komandas dārgākais pirkums Anhels di Marija, kuram tika piešķirts leģendārais septītais numurs. Luiss van Gāls nemainīja komandas spēles shēmu ar trīs centra aizsargiem, tomēr atrada iespēju laukumā izvietot nu jau visus četrus uzbrukuma lielākos draudus - Veinu Rūniju, Robinu van Pērsiju, Huanu Matu un di Mariju. Abām komandām sezonas sākums padevies ļoti neveiksmīgs, jo Mančestras klubs līdz šim spēja izcīnīt tikai vienu punktu, bet "Burnley" pirmajās divās spēlēs piedzīvoja zaudējumus. Jāatzīst gan, ka līgas jaunpienācēja abās spēlēs cīnījās godam, pret "Chelsea" pat atklājot rezultātu, savukārt izbraukumā tikai ar 0:1 zaudēja "Swansea".

Viesi jau trešajā minūtē varēja nokļūt zaudētājos, kārtējo reizi nodemonstrējot, cik ļoti trausla šobrīd ir komandas aizsardzība. Vispirms noteikumi tika pārkāpti pie pašas soda laukuma līnijas un Deivida Džounsa izpildītais tiešais brīvsitiens bija gandrīz perfekts, jo bumba trāpīja pa vārtu pārliktni. Uzreiz pēc tam kārtējo briesmīgo kļūdu izdarīja Džonijs Evanss, bet Davids De Heja paspēja atvairīt uzbrucēja sisto bumbu. Van Gāla komanda pirmo iespēju gūt vārtus izveidoja 15. minūtē ar tiešu di Marijas līdzdalību, pēc kura piespēles van Pērsijs nokļuva viens pret vārtsargu, bet sitiena lenķis bija diezgan ass un Toms Hītons ieņemot pareizu pozīciju sitienu atvairīja. Puslaika turpinājumā daudz bīstamākus uzbrukumus spēja izveidot laukuma saimnieki, regulāri sagādājot lielas problēmas viesu aizsargiem un vārtsargiem, kamēr mančestrieši joprojām mocījās ar savu uzbrukumu veidošanu. Pirmajā puslaikā rezultāts tā arī netika atklāts, par ko noteikti apmierinātāki varēja justies "Manchester United" atbalstītāji.

Otrajā puslaikā atsākās tā pati haotiskā viesu spēle, kurā netrūka kļūdas piespēlēs, kā arī turpinājās nesapratne aizsardzībā. Tikmēr laukuma saimniekiem nekāda īpašā izdoma nebija nepieciešama, galvenais turpināt droši spēlēt aizsardzībā un censties pēc atņemtas bumbas ātri nokļūt sitienu pozīcijās. 59. minūtē van Gāla komandai tomēr izdevās izveidot labu iespēju gūt vārtus, tomēr van Pērsija raidīto bumbu vārtu kreisajā stūrī izsita Dīns Mārvijs. 70. minūtē "Manchester United" galvenais treneris nolēma nomainīt di Mariju, laukumā sūtot Andersonu, bet pāris minūtes vēlāk arī van Pērsijs tika sūtīts atpūtā. Kaut arī viesi spēles beigu daļā vairāk uzbruka un iespējas izraut uzvaru bija, spēle beidzās ar bezvārtu neizšķirtu un komanda joprojām turnīrā nav izcīnījusi uzvaru.