29.08.2015. 15:41
Desmitcīņas zvaigzne Eštons Ītons sestdien pasaules čempionātā vieglatlētikā sacensības noslēdza ar jauna pasaules rekorda sasniegšanu.

Amerikānis Ītons jau pirmajā disciplīnā 100 metru sprintā piektdien sasniedza pasaules čempionātu labāko rezultātu, bet vēlāk 400 metros tika pie visu laiku labākā rezultāta desmitcīņas sacensībās.

Atrodoties ļoti stabilā līderpozīcijā, noslēdzošajā, desmitajā, disciplīnā 1500 metru skrējienā Ītons finišēja pēc četrām minūtēm un 17,52 sekundēm, ar ko bija pietiekami, lai summā tiktu pie 9045 punktiem. Sev piederošo pasaules rekordu, kas tika sasniegts 2012.gada vasarā, Ītons pārspēja par sešiem punktiem.

Šis kļuva par pirmo sasniegto pasaules rekordu šī gada pasaules čempionātā.

Otro vietu čempionātā ar 8695 punktiem un jaunu Kanādas rekordu guva kanādietis Damjans Vorners, bet trešais bija vācietis Riko Freimūts, kuram 8561 punkts deva personisko rekordu.

Kā zināms, Ītona sieva kanādiete Brianne Teizena Ītona pagājušajā nedēļas nogalē tika pie sudraba godalgas pasaules čempionāta septiņcīņas sacensībās.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties