29.10.2017. 10:30

Trīsdesmit deviņus gadus vecais Mačida profesionālajā ringā atgriezās pēc izciestās pusotra gada diskvalifikācijas, kas tika piespriesta par aizliegto vielu lietošanu.

Lioto atgriešanās sportā notika viņa dzimtajā Brazīlijā, valstī, kurā 2014. gadā viņš izcīnīja savas karjeras pagaidām pēdējo uzvaru. Arī šoreiz Mačida cerēja uzvarēt un atgriezties reitingā starp pasaules labākajiem, taču ne vienmēr viss plānotais materializējas.

Brazīlietis strādāja pēc sen ierastās shēmas – centās nogaidīt pretinieku kļūdāmies un atbildēt uz pretuzbrukumiem. Divas reizes MMA sporta veterānam tas izdevās, taču trešajā epizodē viņš pamanījās izlaist sitienu pēc kā atradās uz ringa dēļiem.

Priekš trīsdesmit trīs gadus vecā Dereka Brunsona šī ir jau otrā uzvara pēc kārtas, savukārt Mačidam šobrīd ierakstītas trīs sakāves pēc kārtas, kas mudina domāt, ka brazīlietim šī, iespējams, bija viena no pēdējām, varbūt pat pēdējā cīņa viņa četrpadsmit gadus garajā karjerā.

Pēc šīs skaistās uzvaras Brunsons publiski uz cīņu izaicināja bijušo UFC un Strikeforce vidējā svara čempionu Luku Rokholdu (16-3).

Izmantotie resursi:Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties