23.03.2014. 01:25
Sestdien, 22. martā, sākās Nacionālās studentu sporta asociācijas (NCAA) 33. čempionāts basketbolā sievietēm. Pirmajā dienā krita vairāki rekordi, piemēram, "DePaul" un "Oklahoma" komandu cīņa kļuva par rezultatīvāko 40 minūšu spēli turnīra vēsturē.

“DePaul” komanda (28-6), kura reģionā izlikta ar septīto numuru, pirmās kārtas spēlē uzvarēja ar desmito numuru izsēto “Oklahoma” vienību (18-15) ar rezultātu 104:100 (50:34, 54:66).

Pirmo reizi vēsturē divas komandas pamatlaikā guva 100 un vairāk punktus katra. Nekad agrāk zaudētājām nebija izdevies 40 minūtēs gūt vairāk par 94 punktiem – 1991. gadā to paveica “Michigan State” studentes.

Sestdien simtnieka atzīmi (century mark) sasniedza abas komandas, turklāt “Oklahoma” parūpējās par otrā puslaika rekordu, 20 minūtēs sametot 66 punktus. Šerijas Koulas trenētā komanda 48,2 sekundes pirms pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu – 97:97, taču galotnē pārākas izrādījās “DePaul” spēlētājas.

“Teiciens “izdzīvo un tiec tālāk” ir kļuvis par klišeju,” teica “DePaul” treneris Dāgs Bruno, paskaidrojot, ka labāk pats kontrolē savu likteni. “Ko mēs darām, lai nodrošinātu mūsu izdzīvošanu?”

“DePaul” spēlētāja Megana Rogovski 40,5 sekundes pirms pamatlaika beigām iemeta svarīgāko tālmetienu spēlē (100-97), pabeidzot cīņu ar 24 punktiem. Šenisa Dženkinsa guva 21 punktus, savukārt Britnija Hrinko pievienoja 19 punktus.

Absolūtais rekords pieder “Duke” basketbolistēm, kuras 1995. gadā četros pagarinājumos zaudēja Alabamai ar rezultātu 120:121.

Izmantotie resursi:DePaul, Oklahoma Make Tourney HistoryOklahoma vs DePaul - DI Women's Basketball...

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]