22.07.2015. 11:35
Starptautiskā čempionu kausa spēlēs ASV sagatavošanos nākamajai sezonai turpina Eiropas spēcīgākie futbola klubi, un gan "Barcelona", gan Mančestras "United", gan PSG šonakt izcīnījusi uzvaras.

Mančestras "United" šonakt Kalifornijā spēkojās ar Sanhosē "Earthquakes" un izcīnīja uzvaru 3:1. Rezultātu atklāja Huans Mata, savukārt 37. minūtē savus pirmos vārtus MU rindās guva pirms mēneša pret Latviju spēlējušais nīderlandietis Memfiss Depajs, izmantojot aizsarga kļūdu. VIņam bija arī iespēja gūt pirmos vārtus, kad neizdevās aizsniegties līdz Matas sistajai bumbai, kura gan tik un tā pēc rikošeta no vārtu staba ielidoja tīklā.

"Earthquakes" līdz puslaika beigām vienus vārtus atguva, bet pēc pārtraukuma Luiss van Gāls laukumā sūtīja pilnīgi citu sastāvu, atstājot tikai vārtsargu Semo Džonstounu. Tas noveda pie trešo vārtu guvuma, kad izcēlās 19 gadus vecais brazīlietis Andreass Pereira. "United" gan vēl piedzīvoja, kā viņu vārtu pārliktni norībina Marks Pelosi, bijušais "Liverpool" jaunatnes sistēmes pārstāvis, kurš vienošanos ar Sanhosē noslēdza tikai pirms pāris dienām.

"United" šī bija otrā uzvara divās pārbaudes spēlēs, un rezultāta ziņā veiksmīgi starpsezonu uzsāka arī "Barcelona", kura ar 2:1 pieveica Losandželosas "Galaxy". "Barcelona" spēli Losandželosas piepilsētā Pasadenā ne tuvu nesāka savā labākajā sastāvā, taču tajā bija Luiss Svaress, kurš pirmā puslaika izskaņā atklāja rezultātu, tiesa, pretinieki uzskatīja, ka tobrīd viņš pārkāpos noteikumus pret aizsargu.

Otrajā puslaikā "Barca" sūtīja laukumā vairākus ierastos pamatsastāva spēlētājus, taču sastāvā nebija Lionela Mesi. "Galaxy" tikmēr nomainīja Stīvenu Džerārdu un Robiju Kīnu, ielaida vēl vienus vārtus, par kuriem atbildīgs Serhi Roberto, kā arī kompensācijas laikā guva goda vārtus.

Savukārt Francijas čempione PSG sasita četrus vārtus Itālijas "Fiorentina" un svinēja uzvaru 4:2. Divi vārti Žanam Kevinam Ogustīnam, 18 gadus vecam franču uzbrucējam, izcēlās arī Blēzs Matuidi un Zlatans Ibrahimovičs.

Izmantotie resursi:Fédération Internationale de Football...Goal.com

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161