16.02.2015. 22:24
Vairāki Latvijas hokejisti šodien aizvadījuši rezultatīvas spēles Kazahstānas čempionātā, savukārt Edija Brahmaņa precīzais bullītis neglāba „Gomel” no zaudējuma.

Baltkrievijas čempionāta spēlē „Gomel” ar 1:2 pēcspēles metienos piekāpās „Soligorsk” komandai. Edijs Brahmanis ar punktiem šoreiz neizcēlās, taču realizēja savu pēcspēles bullīti. Viņš gan bija vienīgais „Gomel” sastāvā, kurš to paveica un nācās zaudēt turnīra līderei. „Gomel” pagaidām ir otrā un nu atpaliek par četriem punktiem.

Daudz rezultatīvākas spēles Latvijas leģionāriem izvērtušās Kazahstānas čempionātā. Rustams Begovs guva vārtus Karagandas „Berkut” sastāvā, palīdzot ar 3:2 pārspēt Andreja Smirnova pārstāvēto „Arystan”. Smirnovam šajā spēlē divas soda minūtes.

Elvija Biezā un Artūra Ozoliņa rezultativitāte sekmēja „Arlan” uzvaru pār „Gornyak” ar 9:4, turklāt sešus vārtus Biezā un Ozoliņa komanda guva spēles pēdējā trešdaļā. Ozoliņam šajā spēlē divas rezultatīvas piespēles, bet Biezais guva komandas devītos vārtus. Pretinieku sastāvā vārtu guvums Egīlam Kalnam.

Savukārt „Kazzinc-Torpedo” komandai zaudējumu 1:9 sagādāja „Astana” ar Renāru Demiteru ierindā. Demiters guva divus vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles, bet Rolands Gritāns, otrs Latvijas pārstāvis „Astana” vienībā, ar punktiem neizcēlās. Savukārt Raimonda Vilkoita un Edgara Cgojeva pārstāvētā „Beibarys” ar 0:3 palika sausā pret „Ertis”.

Izmantotie resursi:Vesti.kz: Спортивные новости Казахстана