20.01.2015. 13:35
Kontinentālās hokaja līgas (KHL) mačā Rīgas "Dinamo" šodien Krievijas galvaspilsētā tiekas ar līgas līdervienību CSKA. Latvijas galvaspilsētas kluba kanādiešu vārtsargs Džefs Delorjē (30) ir viens no stūrakmeņiem rīdzinieku pēdējā laika veiksmes stāstā. Rīdzinieku vārtu drošības garants atzīst, ka šodien pretī stāsies lieliska komanda, taču puiši gatavi sisties viens par otru, lai sakautu krievu armijniekus.

"Mēs esam ieradušies spēlēt pret varenu komandu," saka Latvijas vienības vārtsargs Džefs Delorjē. "Zinām viņu stiprās puses, bet nebaidāmies no pretinieka. Tas būs vēl viens svarīgs mačs. Mums ļoti vajadzīgi šie punkti, vienalga, ar ko jāspēlē. Sezonas sākumā mēs slikti spēlējām viesos, bet tagad esam sākuši laboties. Gribam turpināt veiksmīgi darboties arī šodienas mačā. Komandā tagad ir laba ķīmija. Visi zina, kas jādara, lai uzvarētu spēles. Esam tādā situācijā, ka mums jāturpina spēlēt to hokeju, kas mums dod panākumus pēdējā mēneša laikā. Visi puiši gatavi sisties cits par citu, lai tiktu astoņniekā."

Maskavas CSKA ar 108 punktiem turnīra tabulā ieņem pirmo vietu. Rīgas "Dinamo" ar 62 punktiem Rietumu konferencē atrodas desmitajā pozīcijā, par vienu punktu atpaliekot no kārotā astoņnieka. Pēdējās sešās spēlēs rīdzinieki izcīnījuši 15 punktus, bet mači ar CSKA vienmēr bijuši ļoti spraigi.

Izmantotie resursi:www.rsport.ruget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties