20.02.2015. 23:29
Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas spēlē izbraukumā apspēlēja Zagrebas "Medveščak" (3:1), taču jau pirms mača sākuma bija zaudējusi pēdējās cerības uz iekļūšanu Gagarina kausa izcīņā. Rīdzinieku vārtos atgriezās kanādietis Džefs Delorjē, kurš uzskata, ka abas pēdējās spēles jāaizvada kā profesionāļiem pienākas.

"Spēli iesākām ļoti labi," teica Džefs Delorjē. "Darbojāmies ļoti aktīvi, kāds arī bija spēles uzstādījums. Pirmajā trešdaļā guvām trīs vārtus un džeki bija gatavi spēlēt agresīvi. Tas, ka mēs bijām gatavi, pierādījās tad, kad spēlējām labi un pārliecinoši ar ripu viņu zonā. Arī bez ripas spēlējām ļoti labi, kontrolējām situāciju, un mēs šovakar izcīnījām uzvaru."

Delorjē asistēja pirmajā vārtu guvumā un bija ļoti tuvu, lai arī gūtu vārtus. "Man bija laiks, lai precīzi raidītu ripu uz viņu vārtu pusi, bet viņu aizsargs aizsardzībā nostrādāja ļoti labi un pie vārtu guvuma šoreiz netiku.”

Nākamo spēli Rīgas "Dinamo" aizvadīs 22. februārī, kad viesosies pie Minskas "Dinamo": "Mums sezonā ir atlikušas divas spēles, un nav svarīgi, vai Soči izcīnīja punktus. Mēs esam hokejisti un profesionāļi. Sezonu godam ir jāaizvada līdz galam. Protams, nākamā būs ļoti grūta spēle, bet ir jācīnās."

Izmantotie resursi:Deslauriers: sezonu ir jāaizvada godam - Hokeja...Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties