21.10.2016. 19:00

Del Potro šodienas mačā perfekti spēlēja lielos punktus – argentīnietis realizēja abas breika iespējas, kā arī atspēlēja visas četras breikbumbas, Karlovičam nevienā no setiem neļaujot tikt līdz taibreikam.

Del Potro šonedēļ divos no trim mačiem veiksmīgi ticis galā ar ļoti labu servju īpašniekiem. Huans Martins 1. kārtā ar 6:4, 7:6(7) izslēdza Džonu Isneru. Tajā mačā viņš izmantoja vienu no piecām breika iespējām, bet pašam breikbumbas atspēlēt nevajadzēja.

Stokholmā ar "wild card" spēlējošajam Del Potro šonedēļ ir sezonas ceturtais pusfināls. Pirmie trīs bija februārī Delrejbīčā, jūnijā Štutgartē un augustā Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs. Del Potro līdz finālam šogad ticis tikai vienā turnīrā – Rio, kur titula mačā zaudēja Endijam Marejam. Pēdējo titulu viņš ieguva 2014. gada janvārī Sidnejā.

Del Potro sestdien pusfinālā tiksies ar 2013. gada čempionu Grigoru Dimitrovu. Arī bulgārs ceturtdaļfinālā pieveica no serves ļoti atkarīgu tenisistu, ar 7:6(3), 5:7, 6:2 uzvarot Kevinu Andersonu. Dimitrovam mačs bija jābeidz divos setos, taču viņš otrajā no 5:3 zaudēja četrus geimus pēc kārtas. Dimitrovs savam nākamajam pretiniekam Del Potro zaudējis visus trīs mačus.

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA