16.01.2014. 19:30
Šodien Melburnā notiekošajā "Australian Open" fiasko piedzīvojušais Huans Martins Del Potro pēc zaudējuma 2. kārtas mačā spānim Roberto Bautistam Agutam (6:4, 3:6, 7:5, 4:6, 5:7) pārāk vīlies neveiksmē nebija, atzīstot, ka pretinieks spēlējis ļoti labi, bet viņam nav bijis veiksmes.

"Viņš četras stundas spēlēja ļoti augstā līmenī, tādus pretiniekus ir grūti uzvarēt. Es biju tuvu. Tiklīdz man radās iespējas, viņš atbildēja ar neticamiem sitieniem. Kad man bija breikbumbas, viņš servēja ļoti labi. Bautista Aguts lieliski uzbruka gan ar "forehand", gan "backhand" sitieniem, bieži trāpīja pa līnijām. Bez tam man šodien veiksme nestāvēja, klāt," uz kārtējo fiasko Melburnā atskatījās Argentīnas pirmais numurs.

Del Potro ceturto reizi Austrālijā zaudēja piecos setos un šajā turnīrā tālāk par ceturtdaļfinālu (2009, 2012) nav ticis. Neskatoties uz to, ka "Australian Open" ir viņa visneveiksmīgākais "Grand Slam", Del Potro atzina, ka turnīrs viņam patīk. Huans Martins norādīja, ka segums esot ātrāks nekā iepriekšējos gados, tas bijis pluss viņa pretiniekam.

Del Potro traģēdiju zaudējumā nesaskata: "Tā gadās. Rodžers Federers un Rafaels Nadals ir ātri izstājušies Vimbldonā, citi "US Open". Bautista Aguts spēlēja labi, es vienkārši zaudēju spēli. Tas arī viss. Šodienas zaudējums man ļauj mācīties un no spēles paņemt ne tikai pozitīvo, bet arī negatīvo, kas nākotnē jāuzlabo."

Vairums elites spēlētāju pēdējā nedēļā pirms "Grand Slam" nespēlē. Del Potro ir izņēmums (argentīnietis pagājušajā nedēļā uzvarēja Sidnejā) un savu izvēli skaidro sekojoši: "Man patīk spēlēt pirms "Grand Slam" – tagad Sidnejā. Kad sasniedzu "French Open" pusfinālu, pirms tam spēlēju Diseldorfā, pirms 2009. gada uzvaras "US Open" spēlēju Vašingtonā. Man patīk spēlēt pirms lielajiem turnīriem, tāds ir mans grafiks."

Bautista Aguts, kurš pirmo reizi uzvarēja Top 5 pretinieku un arī pirmo reizi iekļuva "Grand Slam" 3. kārtā, staroja no prieka: "Esmu ļoti laimīgs par uzvaru, tas ir viens no lielākajiem panākumiem manā karjerā. Del Potro ir izcils spēlētājs, viens no labākajiem pasaulē. Un es viņu uzvarēju!"

Spānis piekrīt Del Potro teiktajam, ka Melburnas segums ir viņam piemērots: "Jā, korti man patīk. Servēju un uzņēmu ļoti labi. Šodien man izdevās atsist daudz Del Potro servju. Tieši tas palīdzēja uzvarēt pēdējos divos setos."

Izmantotie resursi:Home - Australian Open Tennis Championships...Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties