10.12.2013. 22:50
Lielisku sezonu aizvadījušais Argentīnas tenisists Huans Martins Del Potro otro reizi karjerā atzīts par valsts labāko sportistu.

Huans Martins Del Potro šogad uzvarēja četros turnīros un rangā tika līdz 5. vietai. Argentīnieša kontā uzvaras pār visiem četriem "lielā četrinieka" pārstāvjiem, bet sezona noslēgta ar 51-16 bilanci.

25 gadus vecais Del Potro par Argentīnas gada labāko sportistu atzīts otro reizi. Pirmā bija 2009. gadā, kad viņš izcīnīja nozīmīgāko titulu karjerā, uzvarot "US Open". Del Potro, protams, tika nosaukts arī par labāko tenisistu. Divos citos globāli populārākajos sporta veidos – futbolā un basketbolā – par gada labākajiem tika atzīti Lionels Mesi un Emanuels Džinobili.

"Tas bija lielisks gads, sasniedzu daudz labākus rezultātus nekā gaidīju," lakonisks bija Del Potro, kurš apņēmies nākamgad rangā tikt garām vismaz dažiem no priekšā esošajiem.

Īpašo balvu par nopelniem sportā saņēma šogad karjeru beigušais Davids Nalbandjans.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties