02.01.2017. 19:05

''Liverpool'', kas aizvadītajā mačā izcīnīja svarīgu uzvaru pār savu tiešo konkurenti Mančestras ''City'' (1:0), šovakar tikās ar turnīra otra gala komandu ''Sunderland''. Liverpūlei nevarēja palīdzēt savainotie Džoels Matips, Džordans Hendersons un Filipe Koutinju, bet novājinātajai Sanderlendai ir vēl lielākas problēmas ar traumētajiem, jo tādi kopā ir septiņi.

Liverpūlei spēles pirmajās minūtēs nācās negaidīti daudz spēlēt bez bumbas, jo ''Sunderland'' droši devās vairākos uzbrukumos. Laika gaitā situācija, protams, mainījās un ''Liverpool'' vairākkārt radīja teicamas vārtu gūšanas epizodes un bumbu pieturēja daudz vairāk par savu pretinieci.

Nedaudz vēlāk Liverpūle izpildīja stūra sitienu, pēc kura Dejans Lovrens ar galvu piespēlēja Danjelam Staridžam, un Anglijas izlases uzbrucējs to pāradresēja vārtu tīklā – 0:1. Kādā no nākamajām epizodēm Igaunijas labākais aizsargs Ragnars Klavans savā soda laukumā pārkāpa noteikumus pret Didjē Ndongu, nopelnot 11 metru sitienu.

Pendeli aukstasinīgi realizēja Sanderlendas labākais vārtu guvējs, pieredzējušais Džermeins Defo, panākot 1:1, turklāt mājinieki praktiski uzreiz pēc centra izspēles atņēma bumbu Jirgena Klopa komandai un pretuzbrukumā gandrīz ieguva pārsteidzošu pārsvaru. Pirmais puslaiks noslēdzās ar nemainīgu rezultātu.

Pēc pārtraukuma kādā no epizodēm bīstamais Staridžs un Adams Lalana izspēlēja skaistu sieniņu tuvu pretinieku vārtiem, tomēr Staridža sitienu atvairīja Vito Manons. Sekoja stūra sitiens, pēc kura no sava sedzēja īstajā brīdī atbrīvojās Sadio Manē, raidot bumbu pustukšos vārtos – 1:2.

Spēles beigu daļā Staidžs iedzīvojās kājas savainojumā un uzreiz tika nomainīts. Ar to vēl Liverpūles neveiksmes nebeidzās, jo savā soda laukumā bumbai ar roku pieskārās Manē, nopelnot vēl vienu 11 metru sitienu. Pie bumbas atkal stājās Defo, kurš savu iespēju realizēja - 2:2. Liverpūle mēģināja glābt situāciju, tomēr tas neizdevās, spēlei noslēdzoties ar nemainīgu rezultātu.

Vienai no turīgākajām Premjerlīgas komandām Mančestras ''City'', kas pēdējās piecās spēlēs divas reizes zaudējusi, šovakar pretī stājās tabulas vidusdaļā esošā ''Burnley''. Mančestras pieteikumā traumu dēļ netika iekļauti Ilkajs Gindoans un Lerojs Sanē, kā arī jau ilgu laiku savainotie Vensāns Kompanī un Fabians Delfs.

Pirmais puslaiks noslēdzās bez gūtajiem vārtiem, turklāt Mančestru kārtējo reizi iegāza Fernandinju, kurš brutāli iešļūca kājās Islandes izlases futbolistam Johanam Gudmundsonam, par ko nopelnīja sarkano kartīti. Jāpiebilst, ka Fernandinju pēdējās sešās spēlēs ''City'' sastāvā trīs reizes izpelnījies noraidījumu.

Mančestras daudzie mēģinājumi gūt vārtus beidzot atmaksājās 58. minūtē. Par to parūpējās malējais aizsargs Gaels Klišī, kurš eleganti raidīja bumbu vārtu apakšējā stūrī no apmēram 20 metriem – 1:0. Rezultātu pēc četrām minūtēm dubultoja komandas labākais uzbrucējs Serhio Agvero, kurš guva ļoti skaistus vārtus no asa leņķa - 2:0. Bens Mī rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, taču ar to nepietika, lai aizķertos pret spēcīgo ''City''.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties