01.11.2017. 21:55

Jēkabpils „Lūšu” kontā pirms trešdienas mača bija trīs uzvaras sešās aizvadītajās spēlēs, kas deva desmit punktus un piekto vietu līgas kopvērtējumā. Turpretī daugavpilieši ar divām uzvarām un sešiem punktiem sešās spēlēs ierindojās desmitajā pozīcijā.

Spēles pirmais sets apstiprināja nominālo favorītu „Lūšu” statusu. Jēkabpils komanda izvirzījās vadībā, seta gaitā palielinot pārsvaru un izcīnot pārliecinošu uzvaru setā ar desmit punktu pārsvaru (25:15). Spēles otrajā setā cīņas raksturs mainījās, jēkabpiliešiem pieļaujot kļūdas, ļaujot daugavpiliešiem izvirzīties vadībā. Setā vidū viesi saglabāja trīs punktu pārsvaru, bet pabeidza mača otro cēlienu ar 25:19 sev par labu, mačā panākot izlīdzinājumu. Panākumu otrajā setā daugavpiliešiem lielā mērā nodrošināja Aleksandra Nasonova, Raimonda Vilmaņa un Arvīda Ribicka rezultativitāte.

Turpināt otrajā setā iesākto mača trešajā cēlienā „Ezerzemei”/DU neizdevās. „Lūši” pēc līdzīga seta sākuma izvirzījās vadībā (8:5, 12:9), rezultātā aizvadot setu līdz pārliecinošajai uzvarai (25:17). Ceturtajā setā cīņas raksturs nemainījās un „Lūši” sagrāva pretiniekus ar 25:13, visā mačā uzvarot ar 3-1.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Zigurds Adamovičs, 12 punktus guva Armands Āboliņš, par vienu punktu mazāk – Ēriks Voronko. Zaudētājiem 12 punktus izcīnīja Aleksandrs Nasonovs, 11 – Aleksandrs Samuilovs.

Pirmo uzvaru čempionātā trešdien izcīnīja līgas debitante „OC Limbaži”/MSĢ vienība, kas Tallinā četros setos pārspēja TTU volejbolistus. Ciešot neveiksmi mača pirmajā setā, „OC Limbaži”/MSĢ uzvarēja nākamajos trijos cēlienos, mačā svinot panākumu ar 3-1 un tiekot pie pirmās uzvaras čempionātā.

„OC Limbaži”/MSĢ vienības rindās pārliecinoši rezultatīvākie spēlētāji bija Kristaps Šmits un Atvars Ozoliņš, gūstot attiecīgi 17 un 16 punktus.

Čempionāta līdervienību „Saaremaa VK” un Latvijas izlases galvenā trenera Avo Kēla vadītās „Parnu” vienības divcīņā uzvaru trijos setos izcīnīja „Saaremaa” VK. Uzvarētāji tika pie sestā panākuma sešās aizvadītajās spēlēs, savukārt Pērnavas klubs pēc sešām uzvarām pēc kārtas čempionāta ievadā piedzīvoja pirmo neveiksmi. Toms Švāns zaudētāju rindās guva divus punktus.

Izmantotie resursi:volejbols.lvA & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties