07.02.2015. 08:02

, LSM.LV - Sports

Blūms E grupas spēlē guva divus punktus ar abiem trāpītiem soda metieniem, bet divi viņa trīspunktu metieni bija neprecīzi. Laukumā Blūms pavadīja 12 minūtes (11:38).

Savukārt Bertāns F grupas spēlē iekrāja 14 punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, kļūstot par otro rezultatīvāko spēlētāju zaudētāju sastāvā, taču precizitāte metienos nebija viņa sabiedrotā. Laukumā pavadītajās 24 minūtēs (24:26) Bertāns trāpīja vienu no 10 divpunktu metieniem un četrus no deviņiem trīspunktniekiem.

Citā F grupas spēlē galvenā trenera Ainara Bagatska vadītais Krievijas klubs "Ņižņij Novgorod" izbraukumā Spānijā ar 76:85 piekāpās Malagas "Unicaja" basketbolistiem.

Otrās grupu kārtas turnīra tabulā "Panathinaikos" E grupā ar četrām uzvarām sešās spēlēs pakāpās uz 3.vietu. F grupā "Laboral Kutxa" un "Ņižņij Novgorod" ir pa divām uzvarām un četriem zaudējumiem, kas komandas ierindo 5. un 6.vietā astoņu klubu konkurencē.

Turnīra otrajā posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga