09.06.2015. 15:13
Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētais Spānijas klubs Vitorijas "Laboral Kutxa" paziņojis, ka nākamajā sezonā komandu vadīs horvātu speciālists Veļimirs Perasovičs.

Tāpat "Laboral Kutxa" būs iespēja pēc nākamās sezonas pagarināt līgumu ar treneri vēl uz vienu gadu. Perasovičs stāsies Ibona Navarro vietā, kuram piedāvāts trīs gadu līgums kā galvenā trenera palīgam.

Perasovičs iepriekš jau ir nostrādājis ar "Laboral Kutxa" gandrīz divas sezonas, 2007. gadā ar komandu iekļūstot ULEB Eirolīgas "Final Four" turnīrā. 2006. gadā viņš Vitorijas klubu aizveda līdz Spānijas čempionāta finālam un izcīnīja Karaļa kausu. 50 gadus vecais horvātu treneris pagājušajā sezonā zaudēja galvenā trenera amatu "Valencia Basket" komandā, ar kuru 2014. gadā bija uzvarējis Eiropas kausa izcīņā, bet 2012. gadā sasniedzis šī turnīra finālu.

Kā spēlētājs Perasovičs trīsreiz triumfēja Eirolīgā ar KK "Split" komandu, bet 1996. gadā ar "Laboral Kutxa" (tolaik - "Taugres") izcīnīja Saportas kausu.

No Spānijas klubiem Perasovičs ir trenējis arī "Caja San Fernando" un Madrides "Estudiantes". Tāpat viņš ir vadījis Zagrebas "Cibona" un Stambulas "Efes Pilsen". 2009. un 2010. gadā viņš kļuva par Horvātijas čempionu, turklāt 2009. gadā palīdzēja "Cibona" sasniegt Adrijas līgas finālu.

Izmantotie resursi:euroleague.netPārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties