29.12.2017. 21:57

Rūdijam Gejam medicīniskajās pārbaudēs konstatēts labās papēža bursīts jeb gļotsomiņas iekaisums. Vakardienas spēlē pret „Knicks” viņš nospēlēja tikai 17 minūtes, pēc kurām maču atstāja priekšlaicīgi.

Gejam jau iepriekš bijušas problēmas ar labo pēdu, un viņš norādījis, ka tas varētu būt tādēļ, ka, atkopjoties no kreisās kājas Ahilleja cīpslas savainojuma, ticis izdarīts pārāk liels uzsvars uz otru kāju.

Gejs nevarēs spēlēt vismaz divas nedēļas, šajā laikā izejot īpašu rehabilitācijas programmu, pēc kuras tiks vēlreiz izvērtēts viņa atgriešanās laukumā termiņš.

31 gadu vecais Gejs savā pirmajā sezonā Sanantonio kļuvis par vērtīgu otrā viļņa spēlētāju, uzbrūkot grozam daudz mazāk nekā viņš pieradis savā NBA karjerā, taču darot to ļoti lietderīgi un gūstot 11.5 punktus vidēji spēlē. Gejs arī palīdzēja „Spurs” laikā, kad nevarēja spēlēt komandas līderis Kavai Lenards, bieži piesedzot viņu vieglā uzbrucēja pozīcijā.

„Spurs” tikai nupat kā bija beidzot atguvusi visus savus iepriekš savainotos spēlētājus ar Lenardu un Toniju Pārkeru priekšgalā. Geja nespēlēšana varētu pavērt ceļu uz lielāku spēles laiku Kailam Andersonam un arī Dāvim Bertānam. Parasti Gejs bija pirmais, kurš devās laukumā, dodot atpūtu „Spurs” garajiem vīriem Lamarkusam Oldridžam vai biežāk Pau Gazolam.

Rudy Gay Injury Update: pic.twitter.com/dZnCr9zuvy

— San Antonio Spurs (@spurs) December 29, 2017Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties