28.07.2015. 00:03
Viļakā «Baltā brieža» mototrasē Latvijas motokrosa čempionāta 3.posmā startēja arī motokrosa kluba «MX Moduls» sportisti Dāvis Ivanovs, Matīss Karro un Kārlis Sabulis. MX1 klasē Ivanovs divu braucienu summā izcīnīja otro vietu, bet Karro trešo vietu. MX2 klasē divu braucienu summā Kārlis Sabulis izcīnīja otro vietu.

MX1 klases pirmajā braucienā startu izcēla igauņu sportists Prīts Ratseps. Aiz viņa otrais - Dāvis Ivanovs. Abi atrāvās no pārējiem braucējiem un cīņu turpināja savā starpā. Lielākā distance starp abiem bija tikai 1,2 sekundes. Pārāks šajā braucienā tomēr bija igauņu sportists, un Ivanovam nācās samierināties ar otro vietu. Otrs «MX Moduls» sportists Matīss Karro startā bija piektais, toties finišu sasniedza trešais.

MX1 klases otrajā braucienā startu izcēla Matīss Karro. Sportists pusi no brauciena atradās vadībā, taču zaudēja tempu, un viņu apdzina Ratseps ar Ivanovu. Finišā pirmais igaunis Prīts Ratseps, otrais Dāvis Ivanovs, trešais Matīss Karro.

Dāvis Ivanovs: «Otrajā braucienā startā biju tikai sestais. Ratseps ar Karro jau paspēja atrauties. Nācās viņus ķert rokās. Matīsu apdzinu, atlika to pašu izdarīt ar Ratsepu. Diemžēl igauņu sportistu noķēru, bet nevarēju apdzīt!»

Matīss Karro: «Kvalifikācijā man bija ātrākais laiks. Pats biju pārsteigts, jo pagājušajā nedēļā Anglijā sasitu celi un nejutos īpaši labi. Viļakā negribēju trakot, jo sapratu, ka necīnos par čempionāta titulu. Protams, gribējās labāku rezultātu, bet kopumā bija labi.»

MX2 klasē startējošais «MX Moduls» sportists Kārlis Sabulis pirmajā braucienā izcīnīja 3.vietu, toties otrajā braucienā izcīnīja uzvaru. «Man ļoti patika «Baltā brieža» mototrase. Vietām gan bija bedres, kas lika iespringt un atņēma spēkus, bet kopumā viss bija labi. Divu braucienu summā 2.vieta,» papildina Sabulis.

Nākamās sacensības, kurās startēs «MX Moduls» komandas piloti Dāvis Ivanovs, Matīss Karro un Kārlis Sabulis, būs motokrosa seriāla «Superkauss» 3.posms, kurš 16.augustā notiks Madonā.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009