31.08.2013. 19:19
Šodien, 31.augustā, Rīgā, “MX Moduls” sportists Dāvis Ivanovs uzvarēja Latvijas “Red Bull Kart Fight” finālā un pārstāvēs Latviju “Red Bull Kart Fight” pasaules finālā 2014.gada pavasarī Austrijā.

“MX Moduls” motokrosists Dāvis Ivanovs šodien Rīgā uzvarēja Latvijas “Red Bull Kart Fight” finālā un pārstāvēs Latviju “Red Bull Kart Fight” pasaules finālā 2014.gada pavasarī Austrijā. Pie “Škoda” autocentra Biķernieku ielā par ceļazīmi uz Austriju sacentās 60 braucēji no visas Latvijas.

Dāvis Ivanovs “Red Bull Kart Fight” sacensībām pieteicās uz Madonas atlases kārtu un gandrīz 300 braucēju konkurencē Latvijas finālam kvalificējās ar otro labāko rezultātu. Atlases sacensības notika arī Kandavā un 333 trasē. No katras kārtas Latvijas finālam kvalificējās 20 labākie kartingisti.

Rīgā Dāvis un 11 viņa konkurenti iekļuva finālbraucienā, kurā “MX Moduls” sportists palika nepārspēts, bet uz goda pjedestāla kāpa arī Andrejs Laipnieks un Mikus Narvils. Tagad 2014.gadā Dāvim Ivanovam būs jāgatavojas ne tikai jaunajai motokrosa sezonai, bet arī “Red Bull Kart Fight” pasaules finālam Austrijā.

Jau rīt Dāvis Ivanovs kopā ar “MX Moduls” komandasbiedriem piedalīsies Latvijas motokrosa čempionāta 5.posmā.

Informāciju sagatavoja:Valdis Seratinskis,MX "Moduls" menedžeris