30.12.2014. 23:36
Otrdien, 30. decembrī, notika ACB līgas 14. kārtas spēles. Latviešu basketbolistiem tās aizritēja neveiksmīgi. Dairis Bertāns nevar spēlēt savainojuma dēļ, savukārt Dāvja Bertāna, Kristapa Porziņģa un Rolanda Šmita komandas piedzīvoja sāpīgus zaudējumus.

Vitorijas “Baskonia” (6-8, #12) izbraukumā Saragosā zaudēja “Zaragoza” vienībai (8-6, #6) ar rezultātu 94:105 (25:29, 21:24, 22:22, 26:30). Līdz pirmā apļa beigām palikušas trīs spēles, tādējādi Basku zemes klubam joprojām ir izredzes kvalificēties Karaļa kausa izcīņai.

Dāvis Bertāns aizvadīja neveiksmīgu spēli, netrāpot nevienu no četriem tālmetieniem. Uzbrucējs 17:54 minūtēs guva piecus punktus (2p 2/3, 3p 0/4, 1p 1/2), saņēma trīs piezīmes, vienu reizi kļūdījās, vienu reizi ietrieca bumbu grozā no augšas, izprovocēja divus pārkāpumus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -3.

Fernando San Emeterio un Maiks Džeimss katrs iemeta pa četriem tālmetieniem, gūstot attiecīgi 21 un 18 punktus. Mājinieku rindās neviens basketbolists nespēja samest vairāk par 19 punktiem, taču septiņi spēlētāji guva vismaz astoņus punktus katrs.

Uz neveiksmīgas nots 2014. gadu noslēdza Andalūzijas klubs “Sevilla” (3-11, #18), savā laukumā piekāpjoties katalāņu komandai “Manresa” (4-10, #16) ar rezultātu 72:80 (25:20, 19:22, 18:22, 10:16). Ņemot vērā mājās piedzīvoto zaudējumu pret “Fuenlabrada” (68:71), andalūzieši kopvērtējumā noslīdēja uz pēdējo vietu.

Kristaps Porziņģis 24:01 minūtē guva četrus punktus (2p 0/2, 3p 1/3, 1p 1/2), izcīnīja četras bumbas zem groziem, bloķēja divus metienus, saņēma trīs personiskās piezīmes, izprovocēja trīs pārkāpumus un nopelnīja lietderības koeficientu 5.

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA