29.01.2014. 21:15
Latvijas futbola klubam Daugavpils "Daugavai" par Ziemas kausa reglamenta pārkāpumu nāksies šķirties no 142.29 eiro, vēsta Virslīgas mājaslapa.

Visām Ziemas kausa dalībniecēm līdz turnīra sākumam bija jāiesniedz kopējais pieteikums, kuru pēc tam drīkst papildināt, izdarot to reglamentā noteiktajā kārtībā - proti, ne vēlāk kā divas stundas līdz spēles sākumam. Daugavpils "Daugava" pārkāpa šo noteikumu, vien pirms paša mača sākuma informējot, ka laukumā dosies daudzi kopējā pieteikumā neierakstīti futbolisti. Līdz ar to Latvijas bronzas medaļniecei piespriesta 142.29 eiro liela soda nauda.

Ziemas kausa reglaments paredz, ka klubiem nav pienākums spēles protokolā atklāt katra futbolista vārdu un uzvārdu, taču arī šajā noteikumā nu ir ieviestas korekcijas. Sākot ar nākamo spēļu kārtu, katra komanda mačam drīkstēs pieteikt ne vairāk kā piecus pārbaudāmos futbolistus. Piemēram, pirmdien "Jūrmalas" pieteikumā pret Rīgas "Daugavu" (0:4) no 26 spēlētājiem 11 bija ierakstīti kā pārbaudāmie.

Daugavpils "Daugava" pirmo Ziemas kausa kārtu izlaida, savukārt šonedēļ cīnījās neizšķirti 1:1 ar "Gulbeni". 84.minūtē Raitis Dzelzkalējs izvirzīja vadībā "Gulbeni", bet daugavpiliešus kompensācijas laika otrajā minūtē izglāba Kirils Ševeļovs. Nākamo spēli Latvijas bronzas medaļniece aizvadīs pirmdien, kad plkst. 11:30 tiksies ar "Jūrmalu".

Izmantotie resursi:futbolavirsliga.lvDzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties