21.05.2014. 18:49
SMScredit.lv Virslīgas pārceltajā spēlē Daugavpilī vietējā "Daugava" ar 1:0 pārspēja Jūrmalas "Spartaku". Vienīgos vārtus guva Dmitrijs Kozlovs pēc lieliskas Jevgeņija Kosmačova darbības, apspēlējot aizsargu un izdarot piespēli šķērsām soda laukumam.

Tieši pirms nedēļas abas komandas jau bija tikušās, un tā spēle izvērtās dramatiska. "Spartaks" nokļuva iedzinējos ar 0:3, taču laukumā uz maiņu nākušais līderis Edgars Gauračs kopā ar krievu uzbrucēju Alekseju Sapogovu, kurš beidzot parādīja no sevis gaidīto sniegumu, iedvesmoja komandu atspēlēties līdz 3:3 un spēles beigās pat nebija tālu no uzvaras. Šodien Gauračs ne tikai nebija sākumsastāvā, bet nebija arī komandas pieteikumā, tāpat kā Sapogovs, taču sākumsastāvā tika sūtīti Ganas spēlētāji Džordžs Arhins un Isifu Lemptejs.

To, ka stundu pēc šīs spēles sākuma tiks atklāts Latvijas kausa finālmačs, varēja sajust arī Daugavpils tukšajās skatītāju tribīnēs. "Spartaka" vārtos šajā mačā bija Vitālijs Melņičenko, nevis ierastais vārtsargs Pāvels Davidovs, taču pirmajās minūtēs Melņičenko bieži traucēts netika.

Nedaudz panervozēt viņam nācās ap 25. minūti, kad "Daugavas" uzbrucēji radīja nelielu paniku pie jūrmalnieku vārtiem, taču vārtsargs tomēr droši nospēlēja izgājienā. Nedaudz vēlāk līdz vārtiem izlauzās Dmitrijs Kozlovs, taču viņa sitiens neizdevās un pārvērtās piespēlē gar vārtiem, kuru negaidīja Guseinovs un netrāpīja pa bumbu.

Otrā puslaika sākumā jūrmalnieki uzbruka daudz aktīvāk, un Ērika Puncula veiksmīgs reids kreisajā malā ļāva labā situācijā nonākt Igoram Kozlovam, kurš gan sita pāri. Taču "Spartaks" iekrita aizsardzībā, Jevgeņijs Kosmačovs soda laukumā apspēlēja Ritu Krjaukli un padeva bumbu Dmitrijam Kozlovam, kurš sita precīzi vārtu stūrī.

Lai arī spēles turpinājumā vairāk bumba viesojās "Daugavas" laukuma pusē, spēles rezultāts nemainījās, un "Daugava" guva uzvaru ar 1:0, tiesa, mača beigās diezgan dziļi iesēdās aizsardzībā un spēlēja uz rezultāta noturēšanu. "Daugavai" šī bija septītā uzvara Virslīgā un punktu skaita ziņā tā panākusi "Liepāju".

Daugavpils "Daugava" - Jūrmalas "Spartaks" 1:0 (0:0)Vārti: Kozlovs 55`Brīdinājumi:Volkovs 16` Čerepanovs 86` - Arhins 61`Daugava: Vlasovs, Ševeļovs, Humarašvili, Čikradze, Solovjovs, Volkovs, Radevičs (Kuplovs-Osinskis 71`), Kosmačovs, Guseinovs (Dželiašvili 46`), Arlašins (Bogdaškins 46`), KozlovsSpartaks: Meļņičenko, Šlampe (Mehremičs 81`), Smirnovs, Čerepanovs, Krjauklis, Lemptejs, Perišics (Kazačoks 64`), Kozlovs, Mickevičs, Punculis, Arhins (Mena 73`)Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Golubevs