29.01.2014. 00:48
Šodien pirmo spēli prestižajā "Copa del Sol" Spānijā aizvadījusi Daugavpils "Daugava", kas ar 0:2 zaudēja Dānijas augstākās līgas klubam "Vestsjaelland". Tikmēr "Jūrmala" piedzīvojusi kārtējo sagrāvi.

Jau ziņojām, ka sākotnēji prestižajā pārbaudes turnīrā "Copa del Sol" Spānijā bija jāpiedalās "Jūrmalai", taču šis klubs paziņoja, ka sakarā ar komandas slikto gatavību un savainojumiem tā savu vietu atdevusi citai Virslīgas komandai Daugavpils "Daugavai".

"Daugava" tikai vakar Rīgā nospēlēja maču Virslīgas Ziemas kausā (1:1 pret "Gulbeni"), bet pēc tā uzreiz devās uz lidostu, lai ierastos "Copa del Sol" Spānijā. Šodien "Daugava" aizvadīja pirmo spēli, tiekoties ar Dānijas Superlīgas komandu "Vestsjaelland", kura pēc sezonas pirmās puses Dānijā ieņem 8. vietu 10 komandu konkurencē (tikai divu punktu attālumā ir 5. pozīcijas īpašniece, Eirokausu zona jeb 4. vieta četru punktu attālumā). Daugavpilieši nospēlēja ļoti cienīgi - pirmos vārtus ielaida 25. minūtē, un minimālais 0:1 saglabājās līdz pat kompensācijas laikam. Tajā (4. minūtē) "Daugava" uz saviem vārtiem nopelnīja pendeli, un dāņi pielika punktu - 2:0.

"Daugavas" sastāvs: Vlasovs, Ivanovs, Humarašvili, Solovjovs, Ševeļovs, Kosmačovs, Cincadze, Volkovs, Džaliašili, Osipovs, Kokins. Uz maiņu iznāca: Radevičs, Bogdanovs, Ņerugals. Tāpat minēts, ka komandas treneris šai mačā bijis Viktors Demidovs. Sportacentrs.com jau pirms dažām dienām vēstīja, ka tieši Demidovs kļūs par "Daugavas" galveno treneri šajā sezonā.

Tikmēr "Jūrmala" turpat Spānijā izmēģināja savus spēkus pret Polijas Ekstraklases vienību Bidgoščas "Zawisza" (arī turnīra jaunpienācēja, kas pēc pussezonas ieņem 9. vietu 16 komandu konkurencē) un cieta kārtējo sagrāvi - 1:6. Pēc puslaika bija 0:3. Interesanti, ka pamatsastāvā izgāja tikai pieci Latvijas futbolisti, bet pārējie seši bija leģionāri.

"Jūrmalas" sastāvs: Dzelme, Gerero, Montalvo, Silva, Romero, Trekariči, Huanma, Abots, Dzelme, Māris Savinovs, Ulimbaševs, Gluško.

Saprotams, ka šobrīd norisinās tikai gatavošanās posms, un rezultāti ir otrajā plānā, taču "Jūrmalas" rezultātu saraksts, ieskaitot dublieru rezultātus Virslīgas Ziemas kausā, izskatās gaužām bēdīgi: 0:5 pret Somijas HJK, 0:7 pret "Jelgavu", 1:8 pret Ukrainas "Dnipro", 0:3 pret Bulgārijas "Lokomotiv", 0:4 pret Rīgas "Daugavu", 1:6 pret Polijas "Zawisza". Kopā seši zaudējumi ar kopējo vārtu attiecību 2:33...

Izmantotie resursi:Sportcartagena.es - FC Cartagena - Espańa  | Marbella Football CenterLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties