04.04.2014. 08:09
Latvijas hokeja izlases uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Ronalds Ķēniņš ceturtdien izcēlās ar gūtiem vārtiem Šveices spēcīgākās (NLA) līgas pusfinālā. Daugaviņa pārstāvētā Ženēvas Servette aizvadītajā mačā savā laukumā ar 4:2 (2:0; 1:0; 1:2) pārspēja Ķēniņu un Cīrihes Lions, izlīdzinot rezultātu sērijā līdz četriem panākumiem - 2:2.

Daugaviņš ženēviešus izvirzīja vadībā jau 4.minūtē, bet līdz otrās trešdaļas beigām tablo vēstīja jau 3:0 Servette labā. Trešā perioda ievadā Ķēniņš guva pirmos vārtus viesiem, bet drīz vien pēc Daugaviņa rezultatīvās piespēles Aleksandrs Pikārs atjaunoja trīs ripu pārsvaru. Lions vēl spēja panākt 2:4, tomēr tas arī viss.

Eiropas mēneša labākā hokejista titula kandidātam Daugaviņam bez vārtiem un piespēles arī četri metieni un +1 lietderība. Ķēniņš izcēlās ar pieciem metieniem, no kuriem vienu realizēja, kā arī negatīvu lietderības rādītāju -1.

Ar 13 (5+8) punktiem Daugaviņš aizvien saglabā play-off rezultatīvākā hokejista godu. Nākošā spēle sestdien notiks Cīrihē.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230