02.05.2013. 09:31
Ar uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņu pagājušajā naktī sāka Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas «Bruins» vienība, kas Austrumu konferences ceturtdaļfināla pirmajā mačā ar 4:1 savā laukumā pieveica Toronto «Maple Leafs» komandu.

24 gadus vecais Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 9 minūtes un 52 sekundes (otrs mazākais laiks), kuru laikā veica divus metienus pa pretinieku sargātajiem vārtiem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Daugaviņš spēlēja trešajā uzbrucēju trijniekā ar čehu leģendu Jaromiru Jāgru un Krisu Keliju.

Reklāma Latvietim šī bija otrā izslēgšanas spēle viņa NHL karjerā.

Par mača spožāko zvaigzni tika nosaukts «Bruins» čehu uzbrucējs Deivids Krejči, kurš guva vienus vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles partneriem.

Sērijas otrā spēle risināsies sestdien Bostonā.

Regulārās sezonas noslēgumā «Bruins» komanda Austrumu konferences kopvērtējumā ieņēma ceturto vietu, bet «Maple Leafs» ierindojās piektajā pozīcijā.