09.10.2015. 21:22

, LSM.LV - Sports

Nepilnas piecas minūtes pirms pirmā perioda beigām CSKA hokejists Grigorijs Paņins par sitienu Daugaviņam ar ceļgalu ceļgalā nopelnīja piecu minūšu sodu un noraidījumu līdz spēles beigām.

Savukārt pēc atgriešanās spēlē Daugaviņš guva "Torpedo" trešos vārtus, sešas minūtes pirms cīņas beigām palielinot viesu pārsvaru līdz 3:0. Daugaviņš spēlē uz ledus bija 15 minūtes (14:59) un trīs reizes meta pa vārtiem.

Savukārt Latvijas uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā un galvenā trenera Harija Vītoliņa vadītā Maskavas "Dinamo" izbraukumā ar 5:0 uzveica Toljati "Lada" vienību, kur galvenā trenera pienākumus pilda Artis Ābols. Karsums laukumā bija 16 minūtes (16:20) un divreiz meta pa vārtiem. "Lada" vārtsargs Edgars Masaļskis palika uz rezervistu soliņa.

Artūra Kuldas pārstāvētā Helsinku "Jokerit" izbraukumā ar 3:0 pārspēja Ņižņekamskas "Ņeftehimik", kam savainojuma dēļ sastāvā arvien nav cita Latvijas valstsvienības aizsarga Georgija Pujaca. Kulda spēlēja 22 minūtes (22:02), veica divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu.

Jau vēstīts, ka Rīgas "Dinamo" piektdien pēdējā izbraukuma sērijas spēlē ar 2:3 pēcspēles metienos zaudēja Čeļabinskas "Traktor" hokejistiem.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana