20.11.2015. 21:21
Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš piektdien ar vārtu guvumu atgriezās laukumā pēc nesen gūtā deguna lūzuma, palīdzot viņa pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko trenē latviešu speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, pēcspēles metienu sērijā izbraukumā ar 4:3 (2:1, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0) pieveikt Podoļskas Vitjaz.

Mača pirmajā trešdaļā labāk veicās Torpedo hokejistiem, kuri spēja divreiz izvirzīties vadībā un pirmo cīņas nogriezni noslēgt ar 2:1 sev par labu. Tomēr otrajā periodā vadību jau izdevās pārņemt Vitjaz, taču tieši Daugaviņš 29.minūtē panāca neizšķirtu 3:3.

Pamatlaika atlikušajā daļā rezultāts vairs nemainījās, turklāt neviena no vienībām vārtus neguva arī pagarinājumā. Savukārt pēcspēles metienos uzvaras "bullīti" realizēja Vladimirs Galuzins.

Pēcspēles metienus trīsreiz izpildīja arī Daugaviņš, kura pirmais raidījums bija precīzs, taču atlikušie divi nē.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 49 sekundes, septiņas reizes metot pa sāncenšu vārtiem. Tāpat latvieša rēķinā viens uzvarēts iemetiens no diviem.

Šosezon Daugaviņš, pārstāvot Maskavas Dinamo un Torpedo komandas, aizvadījis 26 spēles, kuru laikā guvis astoņus vārtus un veicis 11 rezultatīvas piespēles. Pagājušajā nedēļā viņš trijos mačos pamanījās izcelties ar trim vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm, tiekot nosaukts par nedēļas labāko uzbrucēju līgā.

Jau vēstīts, ka latvietis pirmdien pret Maskavas Dinamo pēc ripas trieciena lauza degunu, taču viņam nevajadzēja izlaist nevienu maču.

Tikmēr ar iemestu ripu izcēlās vēl viens latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, kurš tādejādi palīdzēja viņa pārstāvētajai Maskavas Dinamo, ko trenē latvietis Harijs Vītoliņš, ar 4:0 (1:0, 3:0, 0:0) savā laukumā pieveikt Minskas Dinamo no Baltkrievijas, tiekot pie ceturtās uzvaras pēc kārtas.

Karsums ar vārtu guvumu izcēlās šī mača 36.minūtē, tobrīd panākot 2:0 par labu mājiniekiem. Pēcāk nepilnas minūtes laikā Maskavas komanda guva vēl divus vārtus, tiekot pie droša panākuma.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 16 sekundes, veicot trīs metienus pa vārtiem, no kuriem viens bija sekmīgs. Tāpat viņa rēķinā arī viens uzvarēts iemetiens no trim, divas soda minūtes un viens spēka paņēmiens.

Karsums šīs sezonas 31 spēlē atzīmējies ar desmit vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Jau vēstīts, ka latviešu aizsargs Oskars Bārtulis piektdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli KHL spēlē, palīdzot viņa pārstāvētajai Vladivostokas Admiral komandai ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pieveikt Novokuzņeckas Metallurg vienību.

Abas šīs vienības savā starpā turpat Vladivostokā cīnījās arī ceturtdien, kad Admiral guva panākumu ar rezultātu 2:1.

Pēdējās sešās spēlēs Admiral vienība izcīnījusi piecas uzvaras.

Mača rezultāts tika atklāts jau pēc vienas nospēlētas minūtes, kad Aleksandrs Kuzņecovs pēc rezultatīvas Bārtuļa piespēles ripu raidīja tieši Metallurg vārtos. Savukārt 2:0 panāca piecas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad izcēlās Artjoms Podšendjalovs.

Admiral kapteinis Bārtulis uz ledus atradās 27 minūtes un divas sekundes, kā laikā veica divus metienus pa pretinieku vārtiem. Tāpat latvieša kontā viens izprovocēts pārkāpums un divas soda minūtes.

Šīs sezonas 31 spēlē Bārtulis guvis septiņus vārtus un izpildījis sešas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Austrumu konferences līdere Novosibirskas Sibirj ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzveica Habarovskas Amur komandu. Uzvaru nesošo "bullīti" guva Konstantīns Okulovs.

Ceturtdien Sibirj turpat Habarovskā tika pie pārliecinošas uzvaras ar rezultātu 3:0, tādējādi pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

KHL Rietumu konferencē līdere ar 66 punktiem 33 mačos ir Jaroslavļas Lokomotiv, kamēr Torpedo ar 60 punktiem 32 spēlēs ir ceturtie. Piekto pozīciju ar 54 punktiem ieņem Maskavas Dinamo.

Tikmēr Austrumu konferencē līdere ar 62 punktiem 33 spēlēs ir Sibirj, bet Admiral ar 52 punktiem pakāpusies uz ceturto pozīciju.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301