18.09.2014. 08:52
Latvijas speciālista Harija Vītoliņa vadītā Maskavas Dinamo komanda, kurā spēlē latviešu uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums, trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā turnīra spēlē savā laukumā ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos piekāpās pašreizējiem Gagarina kausa īpašniekiem Magņitogorskas Metalurg.

Spēles pamatlaikā neviena no komandām nespēja atklāt cīņas rezultātu, tāpat vārti netika gūti arī piecu minūšu papildlaikā, bet pēcspēles metienu sērijā pārāki bija Magņitogorskas kluba spēlētāji, Daugaviņam savu iespēju nerealizējot.

Metalurg labā vārtus pēcspēles metienos guva Daniss Zaripovs un kanādietis Kriss Lī. Tikmēr pretējā frontē pretinieku vārtsargu nespēja pārspēt Daugaviņš, kā arī Maksims Pestuško.

Daugaviņš šoreiz spēlēja 14 minūtes un septiņas sekundes. Šajā laikā uzbrucējs spēles protokolā atzīmējās ar vienu metienu un vienu spēka paņēmienu.

Tikmēr Karsums uz ledus pavadīja 15 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem. Tāpat latvietis atzīmējās ar diviem spēka paņēmieniem. Abi latvieši zaudēja savos vienīgajos iemetienos, kuros piedalījās.

Pamatlaika 56.minūtē Karsums izpildīja visai rupju spēka paņēmienu pret Krievijas izlases uzbrucēju Sergeju Mozjakinu. Aizstāvēt Mozjakinu devās Sergejs Tereščenko, iesaistoties dūru vicināšanā ar latvieti. Pēcāk abi spēlētāji tika noraidīti, bet Mozjakins laukumu pameta vien ar komandas biedru palīdzību.

Abas komandas savā starpā jau tikās sacensību pirmajā kārtā, kad Dinamo vienība izbraukumā ar 1:6 piedzīvoja sakāvi pret Metalurg spēlētājiem.

Kā zināms, par Vītoliņa palīgu Maskavas klubā strādā Viktors Ignatjevs.

Tāpat zaudējumu cietusi Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas Salavat Julajev komanda, kas izbraukumā ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) piekāpās Novokuzņeckas Metallurg klubam. Uzvaras vārtus mača 53.minūtē guva Ansels Gaļimovs.

Kā zināms, Kulda pašlaik ir savainots, tāpēc nav devies līdzi komandai uz izbraukuma spēļu sēriju, kas ilgs līdz 19.septembrim. Pirms tam viņš četrās jaunās sezonas pirmajās spēlēs tika pie vienas rezultatīvas piespēles un negatīva lietderības koeficienta -2.

Savukārt panākumu izcīnījusi latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvētā Jaroslavļas Lokomotiv vienība, kas savā laukumā ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) uzvarēja Jekaterinburgas Avtomobilist.

Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultātu atklāja Jegors Jakovļevs, bet cīņas noslēdzošajās sekundēs otros vārtus mājinieku labā guva Jegors Averins.

Jau vēstīts, Latvijas klubs Rīgas Dinamo, turpinot jaunās sezonas pirmo izbraukuma spēļu sēriju, trešdien ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) zaudēja Krievijas klubam Čeļabinskas Traktor.

Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas Dinamo ar sešās spēlēs izcīnītiem septiņiem punktiem ir astotā, bet pozīciju zemāk septiņus punktus iekrājusi Lokomotiv. Savukārt Salavat Julajev Austrumu konferencē ar septiņos dueļos izcīnītiem 12 punktiem ir ceturtā.