25.10.2017. 23:15
Trešo zaudējumu pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) ietvaros trešdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā un Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas «Torpedo» komanda, kas savā laukumā ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Hantimansijskas «Jugra».

Rezultātu 33.minūtē atklāja «Torpedo» hokejists Mihails Grigorjevs, bet 56.minūtē viesiem izlīdzinājumu panāca Aleksandrs Ugoļņikovs, turklāt pēc tam pēcspēles metienos «Jugra» hokejisti bija labāki ar 2:0.

Daugaviņš laukumā bija 22 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā veica piecus metienus pa vārtiem, uzvarēja piecos no 15 iemetieniem un nopelnīja divas soda minūtes.

Daugaviņš arī izpildīja pēcspēles metienu, tomēr nespēja būt rezultatīvs.

Panākumus trešdien guva spēcīgākās Krievijas komandas. Maskavas CSKA savā laukumā ar 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) pārspēja Minskas «Dinamo», bet Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA ar 4:2 (1:1, 3:0, 0:1) viesos pārspēja Maskavas apgabala «Vitjaz».

SKA vismaz punktu guvusi visās 27 šīs sezonas spēlēs, turpinot labot līgas rekordu šajā rādītājā.

Tikmēr trešo zaudējumu pēc kārtas, kas seko 15 uzvaru sērijai, cieta Helsinku «Jokerit» ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:0, 0:1) savā laukumā pagarinājumā atzīstot Astanas «Baris» pārākumu. Neizšķirtu «Jokerit» vienībai vien 18 sekundes pirms pamatlaika beigām izrāva Braiens O'Nīls, tomēr pagarinājumā viesiem uzvaru nodrošināja Naidžels Douss.

Rietumu konferences un visas līgas pārliecinoša līdere ar 73 punktiem 27 mačos ir SKA, bet tai ar attiecīgi 53 un 52 punktiem seko CSKA un «Jokerit».

Tikmēr ceturto vietu ar 45 punktiem ieņem Jaroslavļas «Lokomotiv» vienība, kas trešdien viesos ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) pārspēja Bratislavas «Slovan», uzvaras vārtus iemetot Pāvelam Kraskovskim, bet «Torpedo» ar 41 punktu ir piektā.

Sestajā pozīcijā ar 38 punktiem seko Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas «Dinamo» vienība, bet konferences un visas līgas pēdējā vietā ir Latvijas vienība Rīgas «Dinamo», kas tikusi vien pie 11 punktiem 24 mačos.

Nākamajā spēlē ceturtdien rīdzinieki uzņems vienu no Austrumu konferences līderēm Omskas «Avangard».

Austrumu konferencē līderpozīcijā ar 50 punktiem 24 spēlēs joprojām ir Kazaņas «Ak Bars» vienība, kam ar 47 punktiem seko «Avangard».

Artūra Kuldas pārstāvētā Pekinas «Kuņluņ Red Star» komanda ar 38 punktiem ir astotā, kamēr Oskara Bārtuļa vienība Vladivostokas «Admiral» ar 27 punktiem atrodas 12.pozīcijā. Tikmēr Austrumu konferences pēdējā vietā starp 14 komandām ar 20 punktiem ir aizsarga Kristapa Sotnieka pārstāvētā Tolajti «Lada», ko trenē Artis Ābols.

Šajā sezonā KHL piedalās 27 vienības, kas ir par divām mazāk nekā iepriekšējā, jo sacensībās vairs nestartē Zagrebas «Medveščak» no Horvātijas un Novokuzņeckas «Metallurg». Katrs klubs regulārajā čempionātā aizvadīs pa 56 spēlēm, kas būs pa četrām mazāk nekā iepriekšējās trijās sezonās.