01.01.2015. 17:13
Latvijas izlases un Maskavas „Dinamo” hokejists Kaspars Daugaviņš pēc savainojuma izārstēšanas laukumā, visticamāk, atgriezīsies jau nākamajā komandas spēlē (5. janvāris), kad maskavieši tiksies ar Maskavas CSKA, sarunā ar portālu Sportacentrs.com pavēstīja latvietis, kurš gadu mijā bija iegriezies mājās, bet jau šodien dosies atpakaļ uz Maskavu.

Savainojumu Daugaviņš guva 14. decembra Maskavas klubu „Dinamo” un CSKA duelī. Pēc divcīņas ar vienu no pretiniekiem latvietis neveiksmīgi piezemējās, gūstot muguras traumu. Kaut sākotnēji Daugaviņš laukumu atstāja vien ar lielām grūtībām, jau otrajā trešdaļā viņš atkal bija uz ledus. Bez latvieša, kurš ir „Dinamo” kluba uzbrukuma līderis un rezultatīvākais spēlētājs (14+13) Harijam Vītoliņam bija jāiztiek pēdējās trijās spēlēs, kurās komanda tika pie vienas uzvaras.

Tā nu sanācis, ka Kaspars laukumā, visticamāk, atgriezīsies jau nākamajā spēlē, un, kas ne mazāk interesanti atkal pret CSKA. Šo divu Maskavas komandu cīņas šajā sezonā bijušas ļoti spraigas un asas. „Šobrīd jau jūtos krietni labāk, un domāju, ka nākamajā mačā būšu laukumā,” teic Daugaviņš, kurš gadu mijā uz mirkli bija iegriezies Latvijā.

Ilgas brīvdienas Harijs Vītoliņš saviem padotajiem gan nav sarūpējis. Jau 2. janvāra rītā maskaviešiem pirmais 2015. gada treniņš.

Maskavas „Dinamo” komanda, kuras krāsas pārstāv arī Mārtiņš Karsuma, KHL Rietumu konferences turnīra tabulā šobrīd atrodas ceturtajā vietā, par 16 punktiem atpaliekot tieši no CSKA.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties