05.01.2016. 12:55
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pirmdienas spēlē Ņižņijnovgorodas "Torpedo" savā laukumā apspēlēja Toljati "Ladu" - 4:0 (2:0, 2:0, 0:0). Mājinieku uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ir gandarīts par pirmajiem diviem periodiem. Viesu galvenais treneris Artis Ābols atzīst, ka viņa vadītajā komandā spēlētājiem pieklibo meistarība un spēles disciplīna.

Ņižņijnovgorodas kluba uzbrucējs Kaspars Daugaviņš: "Jaungada svētkos biju Rīgā kopā ar ģimeni, taču tas netraucēja sagatavoties mačam, jo pēc tam bija intensīvi treniņi. Pirmajos divos periodos spēlējām ļoti labi: izveidojām momentus un neļāvām pretiniekiem neko izdarīt pie mūsu vārtiem. Trešajā periodā spēle izlīdzinājās, jo pie 4:0 ir mazliet grūtāk saglabāt koncentrēšanos iepriekšējā līmenī."

Toljati kluba galvenais treneris Artis Ābols: "Pretinieki darbojās aktīvi, agresīvi, bija daudz spēka spēles. Līdz pirmajai ripai mēs spēlējām normāli, bet pēc tam individuālās kļūdas nodzēsa gaismu mūsu tunelī. Varbūt gribētos daudzus spēlētājus nomainīt ar citiem, bet diemžēl nav tādu iespēju. Pietrūkst meistarības un spēles disciplīnas. Dažreiz cenšamies izdarīt vairāk nekā varam. Ja divu maču laikā gūsti tikai vienus vārtus, tad diez vai var ko panākt. Edgars Masaļskis pats nemet savos vārtos, pret viņu man nav pretenziju. Domāju, ka pagaidām mums ir pa spēkam pacīnīties par vietu izslēgšanas spēlēs. Ceru, neviens no spēlētājiem neuzskata, ka esam zaudējuši visas cerības."

"Lada" šobrīd ieņem 11. vietu Austrumu konferencē, par 10 punktiem atpaliekot no astotās pozīcijas. Šajā klubā nodarbināti trīs mūsējie - vārtsargs Edgars Masaļskis, fiziskās sagatavotības treneris Vilnis Klucis, galvenais treneris Artis Ābols.

"Torpedo" patlaban atrodas 5. vietā Rietumu konferencē. Šajā klubā nodarbināti trīs mūsējie - uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, galvenā trenera asistents Ģirts Ankipāns, galvenais treneris Pēteris Skudra.

Izmantotie resursi:rsport.ru

Viesu nams Vidzeme, SIA, Peintbola parks Viesu nams Vidzeme, SIA, Peintbola parks "Ieviņas", Sējas n., LV-2142