31.12.2013. 13:57
Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš atzīts par vienu no trim Špenglera kausa izcīņas labākajiem uzbrucējiem un kopā ar trim saviem komandas biedriem no Ženēvas „Servette” iekļauts turnīra simboliskajā izlasē.

Kaspars Daugaviņš šobrīd aizvada kausa izcīņas finālspēli, kurā viņa pārstāvētā „Servette” spēkojas ar Maskavas CSKA, taču jau izziņota turnīra simboliskā izlase, kurā iekļauts arī Daugaviņš. Latviešu uzbrucējs pirmajā trīs spēlēs guva sešus punktus (3+3), turklāt īpaši sekmīgs bija grupu turnīra mačā pret CSKA, kad guva uzvaras vārtus.

Kopā ar Daugaviņu simboliskās izlases uzbrucēju trijnieku veido Aleksandrs Radulovs no CSKA un Kaspara komandas biedrs, kanādietis Metjū Lombardi.

Arī aizsargu pārī iekļauts „Servette” spēlētājs, proti, zviedru aizsargs Markuss Nordlunds, kuram blakus novietots turnīra rīkotājas „Davos” pārstāvis Ville Koistinens no Somijas. Savukārt vārtus šajā komandā paredzēts uzticēt šveicietiem Tobiasam Stefanam, kurš arī spēlē „Servette”.

Izmantotie resursi:HOCKEY SUR GLACE: Quatre Servettiens dans le...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties