29.01.2014. 11:51

Savus vienīgos vārtus «Servette» komanda guva 18. minūtē, kad pēc Daugaviņa piespēles izcēlās Kevins Romī. Latviešu uzbrucējs šajā mačā veica trīs metienus pa vārtiem un arī nopelnīja četras soda minūtes, bet cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tieši laikā, kamēr Daugaviņš atradās uz noraidīto soliņa, «EV Zug» trešajā trešdaļā panāca neizšķirtu, bet uzvaras vārtus pagarinājuma ceturtajā minūtē viesiem guva Robs Šremps.

Daugaviņš šosezon 38 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 22 rezultatīvas piespēles, tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +12.

Ļoti rezultatīvu panākumu izcīnīja Latvijas izlases uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā kopvērtējuma līdere Cīrihes «ZSC Lions», kas ar 9:3 (1:1, 5:1, 3:1) savā laukumā sagrāva Latvijas jaunā vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvēto turnīra pastarīti Rapersvīles-Jonas «Lakers».

Neskatoties uz deviņiem savas komandas vārtiem, Ķēniņš palika bez rezultativitātes punktiem. Uzbrucējs veica divus metienus pa vārtiem un viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Pirmajās divās trešdaļās «Lakers» vārtus sargāja pieredzējušais Davids Ebišers, kurš atvairīja 16 no 22 pretinieku raidījumiem, bet pēdējās 20 minūtēs iespēja tika dota arī Punnenovam, kurš tika galā ar desmit no 13 metieniem.

Rezultatīvu panākumu izcīnīja arī cita jaunā latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā «HC Lugano» vienība, kas ar 8:2 (2:1, 5:0, 1:1) savā laukumā sagrāva «Lausanne HC», tomēr latvietis šoreiz palika rezervē.

Turnīra kopvērtējumā «ZSC Lions» komanda tikusi pie 94 punktus 45 spēlēs, kas ļauj otrajā vietā esošo «Fribourg-Gotteron» apsteigt par 16 punktiem, bet «Lugano» komanda tikusi pie 77 punktiem, ieņemot trešo vietu.

«Servette» ar 66 punktiem ir septītā, bet «Lakers» ar 36 punktiem joprojām ieņem pēdējo, 12. vietu čempionāta tabulā.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933