04.10.2016. 14:55

Pirmajā periodā jau ar pirmo metienu vārtu rāmī mājinieki izvirzījās vadībā - 4. minūtē aizsargs Viktors Aleksandrovs izmantoja piespēli no aizvārtes. Nogriežņa atlikušajā daļā turpinājās līdzvērtīga spēle, un pirmajā lielajā pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 1:0.

Otrā perioda sākumā "Admiral" kazahu uzbrucējs Vadims Krasnoslobodcevs pretinieku vārtu priekšā prata realizēt komandas biedra sarūpēto dāvanu - vietējie līdzjutēji bija sajūsmā par skaisto epizodi un rezultātu uz tablo (2:0). Mača viducī vietējais armēņu izcelsmes krievu aizsargs Samvels Mnacjans ar plaukstas metienu no zilās līnijas uz tablo iededza mājiniekiem patīkamo 3:0. Viesu stūrmanis Pēteris Skudra veica vārtu drošības speciālista maiņu, saucot malā pagājušā mēneša KHL labāko vārtsargu Iļju Proskurjakovu.

Jūrnieki pacēlās spārnos un metās piebeigt ciemiņus. Pēc pāris minūtēm Vladivostokas uzbrucējs Mihails Fisenko steidzīgi izmantoja skaitlisko vairākumu (4:0), un Tālo Austrumu ļaudis varēja gavilēt! Viesi nedomāja nolaist rokas un līdz vidus trešdaļas beigām savu deficītu samazināja uz pusi - vispirms precīzs bija ņižņijnovgordiešu kanādietis Eštons Kārters, bet 38. minūtes startā pēc mūsu Daugaviņa piespēles izcēlās viesu centrs Dmitrijs Sjomins (4:2).

Trešajā periodā rezultāts ilgi saglabājās nemainīgs, bet 59. minūtē Vladivostokas "Admiral" uzbrucējs Aleksandrs Gorškovs ripu raidīja ciemiņu tukšajos vārtos (5:2).

Ņižņijnovgorodas "Torpedo" latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš spēlēja 21:50 minūtes (otrais lielākais laiks komandā), vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja rezultatīvu piespēli, no četriem iemetieniem uzvarēja trijos, kā arī bloķēja divus pretinieku metienus.

Vladivostokas "Admiral" latviešu aizsargs un komandas kapteinis Oskars Bārtulis spēlēja 23:39 minūtes (otrais lielākais laiks šajā mačā), vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un veica vienu spēka paņēmienu.

Izmantotie resursi:khl.ru