04.02.2014. 16:32

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Kā sarunā ar šo rindu autoru atzina Kaspars, spēlētājs vakar ieradies Rīgā, taču slidas palikušas Ženēvā un pirmajā treniņā hokejists uz ledus izgājis ar citām slidām.

«Paredzu, ka jau uz rītdienas treniņu tās man tiks atgādātas un viss būs kārtībā,» izteicies uzbrucējs, kurš treniņā darbojies centra uzbrucēja pozīcijā.

«Jā, šodien spēlēju pa centru, lai gan man labāk patīk spēlēt pa malu. Aprunājāmies ar izlases treneriem un sacīju, ka nepieciešamības gadījumā varu spēlēt arī centrā.» Daugaviņš spēlēja kopā vienā virknējumā ar Mārtiņu Cipuli un Ronaldu Ķēniņu.

Tikmēr pārējie uzbrucēju trijnieki palikuši nemainīgi: Jānis Sprukts - Lauris Dārziņš - Miķelis Rēdlihs, Herberts Vasiļjevs - Mārtiņš Karsums - Miks Indrašis, Juris Štāls - Armands Bērziņš - Koba Jass un Vitalijs Pavlovs.

«Apollo» rīcībā esošā informācija liecina, ka Soču Olimpiādē Daugaviņš varētu spēlēt vienā maiņā ar Zemgu Girgensonu, kurš patlaban atrodas Ziemeļamerikā. 

Savukārt aizsargu pāri treniņā bija tādi paši, kā dienu iepriekš: Sandis Ozoliņš - Arvīds Reķis, Artūrs Kulda, Oskars Bārtulis, Kristaps Sotnieks - Georgijs Pujacs un Krišjānis Rēdlihs - Ralfs Freibergs.

Tāpat izmaiņas nav notikušas vārtsargu līnijā - kopā ar izlasi trenējas Ervīns Muštukovs un Edgars Masaļskis.HGK Scuderia, SIA S.Eizenšteina 2, Rīga, LV-1079
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties