28.11.2017. 19:35
Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš trešdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, kaldinādams Pētera Skudras trenētās Ņižņijnovgorodas «Torpedo» komandas uzvaru.

«Torpedo» viesos ar rezultātu 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pārspēja šobrīd savainotā latviešu aizsarga Kristapa Sotnieka pārstāvēto Toljati «Lada», kuru stūrē treneris Artis Ābols ar asistentu Viktoru Ignatjevu.

Mača rezultātu otrā perioda vidū atklāja Sergejs Kosticins, bet Daugaviņš savus vārtus guva nepilnas divas minūtes pirms trešdaļas beigām, kad pēc ātras ielaušanās pretinieku aizsardzības zonā izpildīja netveramu raidījumu.

Staņislavs Gaļimovs «Torpedo» vārtos atvairīja visas 26 pretinieku mestās ripas.

Daugaviņš šajā spēlē uz ledus pavadīja 17 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vienā no trim iemetieniem un tika pie divām soda minūtēm.

Latviešu uzbrucējs šosezon 38 spēlēs guvis septiņus vārtus un veicis desmit rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Sotnieks kopš 22.septembra aizvadījis tikai vienu spēli un tuvākajā laikā arī, visticamāk, neatgriezīsies laukumā.

Nākamajā mačā «Lada» ceturtdien spēkosies ar Rīgas «Dinamo», kas otrdien izbraukumā ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā zaudēja Čeļabinskas «Traktor» komandai.

Rietumu konferences un visas līgas pārliecinoša līdere ar 96 punktiem 36 mačos ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, savukārt 75 punkti ir Maskavas CSKA rēķinā, bet vēl par diviem punktiem atpaliek Helsinku «Jokerit».

«Torpedo» ar 59 punktiem ir piektā, bet Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas «Dinamo» vienība ar 55 punktiem atrodas septītajā pozīcijā konferencē.

Savukārt konferences un visas līgas pēdējā vietā ir Rīgas «Dinamo», kas tikusi vien pie 25 punktiem 36 mačos.

Austrumu konferencē vienvadībā ar 69 punktiem atrodas Kazaņas «Ak Bars» komanda, 64 punkti ir Ņižņekamskas «Ņeftehimik» kontā, bet 61 punktu guvusi Omskas «Avangard».

Tikmēr aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Pekinas «Kuņluņ Red Star» komanda ar 43 punktiem ir 11.pozīcijā, kamēr Oskara Bārtuļa Vladivostokas «Admiral» ar 36 punktiem atrodas 12.vietā, bet priekšpēdējā, 13.pozīcijā ar 31 punktu ir «Lada».

Šajā sezonā KHL piedalās 27 vienības, kas ir par divām mazāk nekā iepriekšējā, jo sacensībās vairs nestartē Zagrebas «Medveščak» no Horvātijas un Novokuzņeckas «Metallurg». Katrs klubs regulārajā čempionātā aizvadīs pa 56 spēlēm, kas būs pa četrām mazāk nekā iepriekšējās trijās sezonās.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161