15.12.2014. 17:34
Neskatoties uz svētdien gūto muguras traumu, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Maskavas «Dinamo» rezultatīvākais spēlētājs Kaspars Daugaviņš ir apņēmības pilns pēc pārtraukuma atgriezties laukumā.

Aizvadītajā mačā Maskavas «Dinamo», ko pārstāv arī vēl viens latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, bet trenē Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, ar rezultātu 2:1 pieveica līgas kopvērtējuma līderi Maskavas CSKA, pārtraucot tās 13 uzvaru sēriju. Jau mača pirmajā trešdaļā neveiksmīgās epizodēs traumas guva «Dinamo» pirmās maiņas uzbrucēji Maksims Pestuško un Daugaviņš, kā arī Aleksejs Cvetkovs.

Kaut Daugaviņš pēc neveiksmīgas piezemēšanās uz muguras sākotnēji laukumu atstāja vien ar lielām grūtībām, jau otrajā trešdaļā viņš atkal bija uz ledus.

«Šis bija jau mūsu trešais mačs ar CSKA, bet visas cīņas ir kā «play-off» mači,» pēc saspringtā dueļa pauda Daugaviņš. «Labi, ka šoreiz bijām nedaudz labāki.»

«Ar ārstu paskatīsimies, kas ar muguru. Kopumā - sāp,» atzinās uzbrucējs, kurš šosezon 37 mačos guvis 14 vārtus un veicis 13 rezultatīvas piespēles, kas viņam ļauj būt kluba rezultatīvākajam hokejistam.

«Ārsti teica, ka Pestuško nekā nopietna nav, nepieciešams tikai atpūsties,» pēc mača pauda Vītoliņš. «Daugaviņam arī būs laiks atjaunoties, bet Cvetkovam pārsita uzaci.»

Šonedēļ KHL ir valstsvienību spēlēm veltīts pārtraukums, tāpēc nākamo maču Maskavas «Dinamo» aizvadīs vien 24.decembrī.

Rietumu konferences kopvērtējumā līdere ar 89 punktiem 37 mačos joprojām ir CSKA komanda, Maskavas «Dinamo» komanda ar 78 punktiem 37 spēlēs saglabājusi ceturto vietu, par piecu punktu tiesu atpaliekot no Somijas kluba Helsinku «Jokerit» un Sanktpēterburgas SKA.