01.02.2015. 19:37
Kaspars Daugaviņš svētdien guva savus kārtējos vārtus šajā sezonā, palīdzot Maskavas «Dinamo» komandai izcīnīt uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlē.

• Rīgas «Dinamo» sagrauj «Slovan» un sasniedz sezonas rekordu šodien
  • KHL svētdienas spēļu rezultāti šodien

Harija Vītoliņa trenētā komanda savās mājās ar 3:2 uzvarēja Podoļskas «Vitjaz», bet Daugaviņš guva savus 21. vārtus sezonā. Viņš spēles 36. minūtē skaitliskajā vairākumā izlīdzināja rezultātu 2:2, bet uzvaru «Dinamo» nodrošināja pēdējā periodā pēc Denisa Kokareva metiena.

Daugaviņš spēlēja 13 minūtes un 24 sekundes, četras reizes meta pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes. Mārtiņš Karsums uzvarētāju rindās nospēlēja 16 minūtes un 18 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un izdarīja vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja savai komandai skaitlisko vairākumu.

Daugaviņš pēdējās septiņās spēlēs ir guvis piecus vārtus, bet šosezon viņam 48 spēlēs ir 36 (21+15) rezultativitātes punkti, kas ir labākais rādītājs komandā. Karsumam 48 spēlēs ir 21 (8+13) punkti.

Maskavas «Dinamo» izcīnīja 35. uzvaru 51 spēlē un ar 106 punktiem ir ceturtie Rietumu konferencē.

Citā spēlē Arturs Kulda bloķēja septiņus metienus un izdarīja trīs spēka paņēmienus, bet viņa pārstāvētā Ufas «Salavat Julajev» ar 1:2 zaudēja KHL līderiem Maskavas CSKA. Kulda nospēlēja 18 minūtes un 38 sekundes.

Savukārt Georgijs Pujacs nopelnīja 2+10 soda minūtes, bet viņa pārstāvētā Ņižņekamskas «Ņeftehimik» viesos ar 2:6 zaudēja Toljati «Lada». Pujacs spēlēja 16 minūtes un deviņas sekundes, divas reizes metot pa vārtiem.