28.01.2015. 20:42
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas mačā Latvijas izlases aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētais Astanas "Barys" savās mājās ar 3:2 papildlaikā pieveica Čerepovecas "Severstal" komandu. Tikmēr mūsu aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētais Ufas "Salavat Julajev" savās mājās ar 0:6 zaudēja Pētera Skudras trenētajam Ņižņijnovgorodas "Torpedo", kas mērķē uz rietumu astoņnieku.

Uzvaru izcīnīja Harija Vītoliņa trenētā Maskavas "Dynamo", kas savā laukumā ar 3:0 pieveica vienu no Rīgas "Dinamo" konkurentēm "Sochi". 53. minūtē komandas trešos vārtus guva Kaspars Daugaviņš, kurš realizēja vairākumu. Daugaviņš laukumā bija 17 minūtes un sešas sekundes (ilgākais laiks starp uzbrucējiem), izdarīja piecus metienus pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja abos iemetienos un nopelnīja divas soda minūtes.

Mārtiņš Karsums uz ledus bija 14 minūtes un 13 sekundes, izdarīja trīs metienus pa vārtiem un izpildīja divus spēka paņēmienus. Daugaviņš ar 35 (20+15) punktiem 46 mačos joprojām ir rezultatīvākais komandā, bet Karsums ar 20 (9+11) punktiem ieņem ceturto vietu.

Ufas pirmā perioda sākumā viesi no Ņižņijnovgorodas mājiniekiem iemeta divas ripas (0:2), bet turpinājumā spēle ritēja uzmanīgā gaisotnē. Otrā perioda sākumā notika apmēram tas pats, kas iepriekš - atkal divas ripas mājinieku vārtos (0:4). Pirmajos divos periodos spēle kopumā bija līdzvērtīga, taču Skudras vīri vienkārši labāk izmantoja savus momentus. Arī trešajā periodā "Torpedo" guva divus vārtus. Tādējādi ufieši piedzīvoja sauso sagrāvi (0:6). Ņižņijnovgorodas klubs jauno gadu sāka ar astoņiem zaudējumiem un izkrita no rietumu astoņnieka. Pēc šodienas uzvaras ņižņijnovgorodieši Rietumu konferencē apsteidz Rīgas "Dinamo" un iekārtojas devītajā vietā, par nieka tiesu atpaliekot no kārotā astoņnieka.

Artūrs Kulda šodien laukumā bija 16:41 minūtes, izpildīja divus metienus pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un divreiz bloķēja metienus.

Astanas pirmā perioda vidū mājinieku triecienpiecinieks guva vārtus, bet pēc piecām minūtēm precīzs bija arī viesu spēlētājs (1:1). Otrajā periodā viesi no Čerepovecas turpināja demonstrēt aktīvāku spēli, un 35 minūtē viņu pūliņi vainagojās ar panākumu (1:2). Trešajā periodā ritēja līdzvērtīga spēkošanās un uz beigām šķita, ka viesu uzvara neizpaliks. Taču pamatlaika pēdējā minūtē čerepoveciešu galvenais treneris sauca malā vārtsargu, sūtot sesto laukuma spēlētāju - un tad četru sekunžu laikā Astanas klubs panāca izlīdzinājumu, ziemeļamerikāņu saspēli veiksmīgi izmantoja vietējais uzbrucējs Romāns Starčenko (2:2). Savukārt papildlaikā uzvaru izrāva rezultatīvais "Barys" viesspēlētājs Naidžels Douss.

Oskars Bārtulis laukumā bija 16:32 minūtes un izpildīja vienu metienu.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana