20.01.2015. 21:03
Harija Vītoliņa trenētajai Maskavas "Dynamo” komandai KHL čempionātā savā laukumā neizdevās apspēlēt Austrumu konferences 11. spēcīgāko komandu " Lada”, kas izrādījās pārāka ar 2:1. Vienīgie vārti maskaviešiem Latvijas izlases uzbrucēja Kaspara Daugaviņa rēķinā.

"Lada" hokejisti līdz pirmās trešdaļas vidum bija izdarījuši tikai vienu metienu, mājinieki bija metuši astoņas reizes, taču rezultāts atklāt nespēja. Viesi nedaudz attapās, aizvadot divas minūtes vairākumā, taču perioda izskaņu "Dynamo” viņiem atkal lika pavadīt aizsardzībā, kas tomēr izturēja – 0:0 pēc pirmā perioda, lai gan maskavieši bija izdarījuši 29 metienus, no kuriem 17 lidoja vārtu rāmī.

Otro periodu daudz aktīvāk jau sāka viesi, kuriem nebūt nevajadzēja lielu skaitu metienu, lai atklātu rezultātu. "Lada” nopelnīja skaitlisko vairākumu, kuru jau pēc sešām sekundēm vārtu guvumā pārvērta aizsargs Jiržijs Guneks, spēcīgi šaujot no zilās līnijas. Trešdaļas vidū Harijs Vītoliņš pat sauca komandu malā uz 30 sekunžu pauzi, jo "Dynamo” spēle bija pavisam pajukusi. Attapties tas palīdzēja, bet vismaz izlīdzināt rezultātu gan ne.

Trešais periods maskaviešiem sākās ar vēl vienu auksto dušu, jo otrajā minūtē rezultāts kļuva jau 0:2, turklāt viesi turpināja apšaudīt Aleksandra Lazušina sargātos vārtus. Drīz vien labu iespēju samazināt rezultāta starpību neizmantoja "Dimano” līdzjutējiem labi zināmais Mets Robinsons, bet pēc tam mājinieki arī izšķērdēja skaitlisko vairākumu. Vienus vārtus atgūt "Dynamo” izdevās vien trīsarpus minūtes līdz mača beigām, kad "Lada” spēlēja mazākumā, mājinieku vārti bija tukši, bet precīzi meta Kaspars Daugaviņš.

Pēdējās minūtes bija ļoti emocionālas, maskavieši tās aizvadīja ar sešiem laukuma spēlētājiem, bet glābt spēli tomēr nespēja - 1:2.

Informācija tiks papildināta.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties