22.11.2015. 18:32
Kontinentālās hokeja līgas mačā Kaspars Daugaviņš atzīmējās ar vārtu guvumu pret savu bijušo komandu Maskavas „Dynamo”. Mārtiņa Karsuma pārstāvētā „Dynamo” pret „Torpedo” spēja panākt 2:2 pamatlaikā, taču papildlaikā tomēr uzvaru svinēja Daugaviņa komanda ar 3:2.

Kaspars Daugaviņš pēc atlaišanas no „Dynamo” pirmo maču pret savu bijušo komandu aizvadīja jau 16. novembrī, pāris stundas pēc tam, kad tika nosaukts par nedēļas labāko KHL uzbrucēju. „Torpedo” toreiz zaudēja pēcspēles metienos ar 2:3, bet Daugaviņam tā nebija veiksmīgākā spēle, turklāt ripa neveiksmīgi trāpīja pa seju un tika lauzts deguns.

Toreiz spēle gan tika aizvadīta Ņižņijnovgorodā, taču šodien Daugaviņš ar Pētera Skudras vadīto komandu ieradās pie saviem bijušajiem partneriem un priekšniekiem Maskavā. „Torpedo” gan ļoti ātri nokļuva iedzinējos, kad precīzs izrādījās pats pirmais „Dynamo” metiens, taču vārtu guvējs Aleksejs Tereščenko nākamo 10 minūšu laikā nopelnīja divus noraidījumus, un otro no tiem „Torpedo” realizēja.

Perioda izskaņā Harija Vītoliņa trenētā „Dynamo” vēlreiz nokļuva mazākumā, un iniciatīvu uzņēmās Daugaviņš. Savācis ripu pretinieku zonā pie laukuma apmales, viņš ieslidoja zonas centrā, izlavierēja starp pretinieku aizsargiem un ar teicamu metienu izvirzīja „Torpedo” vadībā ar 2:1.

Otrajā periodā „Dynamo” atspēlējās, bet Daugaviņš 32. minūtē saņēma divu minūšu sodu par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju. Rezultāts gan nemainījās, taču Mārtiņa Karsuma pārstāvētās „Dynamo” uzbrukumi kļuva biežāk un bīstamāki, pāris reizes arī izdevās trāpīt pa „Torpedo” vārtu stabiņu. Trešā perioda vidū Daugaviņš agresīvi lauzās uz pretinieku vārtiem, taču viņu paspēja apturēt aizsargi. Daugaviņš vēl pāris reizes izskaņā tika vārtu tuvumā, bet tomēr pamatlaiks beidzās neizšķirti 2:2. Tajā „Dynamo” spiediens vairs nebija tik izteikts, un Sergejs Kosticins izrāva „Torpedo” uzvaru ar 3:2.

Daugaviņš šodien nospēlēja 18:40 minūtes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes. Šodien gūtie vārti viņam ir astotie „Torpedo” sastāvā aizvadītajās 19 spēlēs, kurās kopā gūti jau 16 punkti (8+8). Sezonas sākumā „Dynamo” sastāvā Daugaviņš astoņos mačos guva četrus punktus, bet pēc tam tika ievietots atteikumu draftā.

Savukārt Karsums šodien nospēlēja 17:02 minūtes. Mača statistikā viņam metieni pa vārtiem netika fiksēti, toties pielietoti divi spēka paņēmieni. Šajā spēlē pārtrūka Karsuma un Vītoliņa uzņemtā četru uzvaru sērija, bet „Torpedo” vismaz punktu guvusi jau sešos mačos pēc kārtas, kopā šajā laikā savācot 14 punktus.