28.11.2017. 19:22

Arta Ābola trenētā Toljati “Lada”, kuras rindās atkal nebija latviešu aizsarga Kristapa Sotnieka, savā laukumā uzņēma Kaspara Daugaviņs pārstāvēto Ņižņijnovgorodas “Torpedo”. Spēles pirmā trešdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, Toljati vienībai cenšoties neatpalikt no spēcīga pretinieka. Abas komandas apmainījās bīstamiem momentiem, bet vārtsargi pirmajā periodā palika nepārspēti. Daugaviņš pirmajā trešdaļā divas reizes nokļuva “Torpedo” uzbrukumu smailē, trešdaļas vidū bīstami metot pēc diagonālās piespēles, savukārt pašās trešdaļas beigās vārtu priekšā mēģināja pielabot ripu, bet Toljati vienību glāba vārtsargs Jevgeņijs Ivanņikovs. Jāpiemin, ka trešdaļas sestajā minūtē Daugaviņš saņēma divu minūšu sodu.

Spēles otrā trešdaļa sākās līdzīgā cīņā, bet abu komandu darbībās trūka asuma. Nedaudz vēlāk iniciatīvu pārņēma “Lada”, bet Staņislavs Gaļimovs “Torpedo” vārtus nosargāja. Savukārt trešdaļas vidū viesi izvirzījās vadībā, kad ceturtās maiņas uzbrukumu ar precīzu metienu no neērta satvēriena noslēdza Sergejs Kosticins (0:1). Laukuma saimieki centās atspēlēties, taču viesi ne tikai prasmīgi aizsargājās, bet arī veidoja bīstamus prettriecienus. Sekoja noraidījums “Torpedo” rindās un Pētera Skudras trenētajiem hokejistiem nācās pielietot ne mazums spēku, lai nosargātu savus vārtus.

Savukārt otrā perioda pirmspēdējā minūtē Daugaviņš Ņižņijnovgorodas kluba pārsvaru dubultoja. Pretuzbrukumā latviešu uzbrucējs saņēma ripu no partnera, izturēja pauzi un precīzi meta tālajā stūrī – 0:2. Latvijas izlases uzbrucējam šis bija septītais vārtu guvums sezonā.

Spēles trešajā periodā “Lada” centās atspēlēties, savukārt “Torpedo” pārliecinoši spēlēja aizsardzībā, uzvaru nosargājot.

Kaspars Daugaviņš spēlēja “Torpedo” pirmajā maiņā, laukumā pavadīja 17 minūtes un 33 sekundes, guva vienus vārtus, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja vienu divu minūšu noraidījumu, uzvarēja vienus iemetienu no trijiem. Pēc šī vārtu guvuma Daugaviņa kontā šosezon ir 17 (7+10) rezultativitātes punkti.

“Torpedo” kontā pēc šīs uzvaras ir 59 punkti un tā ieņem piekto vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]