20.01.2016. 21:39
Kaspars Daugaviņš trešdien nopelnīja punktu par rezultatīvu piespēli, taču nerealizēja pēcspēles metienu, bet viņa pārstāvētā, Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenētā Ņižņijnovgorodas «Torpedo» Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē savās mājās ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:1) zaudēja Jaroslavļas «Lokomotiv», kur vārtsargu treneris ir Sergejs Naumovs.

Rezultatīvu piespēli Daugaviņš nopelna otro spēli pēc kārtas, taču «Torpedo» turpina aizvadīt neveiksmīgu sēriju, jo pēdējos trīs mačos ir zaudējusi. Savukārt «Lokomotiv» uzvaru sēriju pagarināja līdz piecām spēlēm. Abas komandas tikās arī 11.janvārī, kad ar 3:0 arī uzvarēja Jaroslavļas klubs.

«Torpedo» atklāja rezultātu spēles 16.minūtē, kad skaitliskajā vairākumā pēc Daugaviņa un Kirila Koļcova piespēlēm ripas lidojuma virzienu vārtu priekšā izmainīja Dmitrijs Sjomins. Otrajā periodā vārti netika gūti, bet «Lokomotiv» atspēlējās 12 minūtes pirms pamatlaika beigām pēc precīza Jegora Korškova metiena.

Papildlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, kamēr pēcspēles metienos savus «bullīšus» nerealizēja neviens no trijiem «Torpedo» hokejistiem, arī Daugaviņš, nespējot pārspēt šo sezonu teicami aizvadošo vārtsargu Alekseju Muriginu. Toties precīzs bija «Lokomotiv» uzbrucējs Andrejs Loktionovs, kurš nodrošināja viesiem panākumu.

Latvijas hokejists spēlēja 22 minūtes un 25 sekundes, kas bija lielākais laiks starp abu komandu laukuma spēlētājiem. Daugaviņš reizi meta pa vārtiem un uzvarēja trīs iemetienos no pieciem.

Šosezon Daugaviņš 45 mačos ir atzīmējies ar 12 vārtiem un 19 rezultatīvām piespēlēm.

Citā spēlē Maskavas «Dinamo», kurai joprojām savainojuma dēļ nevar palīdzēt Mārtiņš Karsums, mājās ar 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos zaudēja KHL līderiem Maskavas CSKA.

Maskavas «Dinamo», kuru labā vārtus guva Deniss Barancevs un Aleksejs Tereščenko, trešajā periodā bija vadībā ar 2:1, tomēr 39 sekundes pirms pamatlaika beigām Ivans Teļegins panāca izlīdzinājumu, bet pēcspēles metienos Dmitrijs Kugriševs nodrošināja CSKA septīto uzvaru pēc kārtas.

Kā zināms, Karsums nav spēlējis kopš 27.novembra, taču viņa atgriešanās laukumā tiek gaidīta janvāra beigās. Klubs nav paziņojis, kādu savainojumu uzbrucējs ir guvis.

Visas līgas un Rietumu konferences līdere ar 112 punktiem 51 spēlē ir Maskavas CSKA, kas tāpat kā Jaroslavļas «Lokomotiv» ar 111 punktiem 54 mačos ir nodrošinājušas sev vietu izslēgšanas spēlēs. Abām komandām pa vidu ar 93 punktiem 50 spēlēs ir Helsinku «Jokerit», kas otro vietu konferencē ieņem kā Bobrova divīzijas līdere.

«Torpedo» ar 52 mačos izcīnītiem 88 punktiem atrodama šīs konferences piektajā pozīcijā, bet Maskavas «Dinamo» ar 85 punktiem 52 spēlēs ir septītā. Tikmēr Latvijas komanda Rīgas «Dinamo», kas ceturtdien savā laukumā tiekas ar Novosibirskas «Sibirj», ar 62 punktiem 50 mačos ir konferences 12.pozīcijā, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot par 14 punktiem.

Tikmēr Austrumu konferencē līderei Omskas «Avangard» ir 97 punkti 52 spēlēs.