17.10.2015. 16:20
Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš sestdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot viņa pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas «Torpedo», ko trenē Latvijas speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, izbraukumā ar 4:3 (1:2, 1:1, 1:0, 1:0) pagarinājumā pieveikt Novokuzņeckas «Metallurg».

• Daugaviņš ar vārtu guvumu sekmē «Torpedo» uzvaru pār KHL līderi CSKA 2015. g. 9. oktobris
  • Daugaviņam realizēts pēcspēles metiens «Torpedo» uzvarā 2015. g. 6. oktobris

Pateicoties uzvarai, «Torpedo» hokejisti nu izcīnījuši jau sešus panākumus pēc kārtas.

Pēc pirmās trešdaļas «Metallurg» atradās vadībā ar 2:1, bet vienīgos vārtus «Torpedo» labā pirmajā mača nogrieznī guva bijušais Latvijas komandas Rīgas «Dinamo» leģionārs Līnuss Videls.

Lai gan otrās trešdaļas sākumā Novokuzņeckas klubs panāca 3:1, dueļa 37.minūtē Vadims Homickis pēc Daugaviņa piespēles rezultāta starpību samazināja līdz minimumam. Noslēdzošajā periodā viesiem no Ņižņijnovgorodas izdevās panākt arī izlīdzinājumu, kad vārtus guva Maksims Osipovs, bet pagarinājuma otrajā minūtē uzvaru «Torpedo» hokejistiem nodrošināja Sergejs Kosticins.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 19 sekundes, izpildot četrus metienus pa pretinieku vārtiem.

Latvijas izlases kapteinis šajā KHL sezonā 16 spēļu laikā guvis trīs vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Jau vēstīts, ka latviešu aizsargs Oskars Bārtulis sestdien izpelnījās lielu spēles laiku, taču nespēja glābt viņa pārstāvēto Vladivostokas «Admiral» komandu no zaudējuma.

«Admiral» savu skatītāju priekšā ar 1:4 (0:3, 0:0, 1:1) piekāpās Čerepovecas «Severstaļ».

Vladivostokas klubs jau pirmajā trešdaļā nonāca iedzinējos ar 0:3, kad pa vārtiem guva Sergejs Dorofejevs, Pāvels Černovs un Andrejs Šefers. Mājiniekiem tā arī neizdevās lauzt cīņas gaitu, bet pēdējā trešdaļā abas vienības vēl apmainījās gūtiem vārtiem, kamēr goda vārtus «Admiral» labā iemeta Kostantīns Makarovs.

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 25 minūtes un piecas sekundes, kas bija pārliecinoši ilgākais spēles laiks komandā. Latvietis izpildīja vienu nesekmīgu metienu pa pretinieku vārtiem, kā arī bloķēja vienu sāncenšu raidījumu uz veica vienu spēka paņēmienu.

«Admiral» komandai šī ir jau ceturtā neveiksme pēc kārtas.

Negaidītu zaudējumu tikmēr cietusi Maskavas CSKA, kas izbraukumā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) piekāpās vienai no līgas vājākajām komandām Habarovskas «Amur».

Uzvaras vārtus «Amur» labā nepilnas četras minūtes pirms pamatlaika beigām guva Vitālijs Šuļakovs.

Rietumu konferences un visas līgas līdere ir Jaroslavļas «Lokomotiv», kas, pateicoties deviņu uzvaru sērijai, 22 spēlēs iekrājusi jau 47 punktus. Tikmēr CSKA ar 43 punktiem ir trešie, bet divus punktus atpaliek «Torpedo».

Savukārt Austrumu konferencē līdere ar 40 punktiem 21 spēlē ir Novosibirskas «Sibirj», bet «Admiral» ar 32 punktiem 22 mačos atrodas astotajā pozīcijā.